Türkiye İş Kurumu üzerinden farklı kurumlar depo görevlisi ve beden işçisi alımı yapacaklarını ilan etti. Sizlerde depo görevlisi ve beden işçisi kadrolarında görev almak istiyorsanız haberimizden ilan detaylarını takip ederek işçi alımı ilanlarına başvu

Erkekler futbolda 1959'dan günümüze devam eden Süper Lig tarihinde en fazla küme düşen takım hangisidir? Erkekler futbolda 1959'dan günümüze devam eden Süper Lig tarihinde en fazla küme düşen takım hangisidir?
Türkiye İş Kurumu üzerinden farklı kurumlar depo görevlisi ve beden işçisi alımı yapacaklarını ilan etti. Sizlerde depo görevlisi ve beden işçisi kadrolarında görev almak istiyorsanız haberimizden ilan detaylarını takip ederek işçi alımı ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Alınacak Kadrolar

- Beden İşçisi,

- Depo/Ambar Görevlisi,

Adaylar ilgili kadrolara başvuru sağlamak istiyorsa öncelikle Türkiye İş Kurumu İŞKUR adresine kayıt olmalı, profil bilgilerini tamamlamalı ve daha sonrasında verilen beden işçisi ve depo ambar görevlisi ilanlarını takip ederek kendine uygun olan ilana başvur butonunu kullanarak iş başvurusunda bulunabilmektedir.
Beden işçisi ilanları için TIKLAYIN.

Depo Görevlisi ilanları için TIKLAYINBaşvuru işlemleri için ise aşağıdaki resimdeki gibi tc kimlik numarası ve şifre ile veya e-devlet sistemi ile giriş yapınız.Giriş işleminden sonra en altta bulunan başvur butonunu kullanarak ilanlara başvuru sağlayabilirsiniz.