İŞKUR'dan evde ek iş yapmak isteyen milyonlarca kişiye müjdeli haber geldi. Özellikle ev hanımları ve öğrenciler İŞKUR'un sağladığı ek iş imkanları ile birlikte ev bütçesine katkıda bulunmak amacıyla kazanç elde edebilecek. Maddi özgürlük elde etmek isteyenler İŞKUR'un sağladığı ek iş fırsatları sayesinde hem boş zamanlarını değerlendirecek hem de gelir elde edecek. İŞKUR'un ek iş fırsatları sayesinde aylık 3 bin TL kazanmak mümkün. Peki İŞKUR evde ek iş başvurusu nasıl yapılır? İŞKUR evde ek iş nasıl alınır?

Evde ek gelir elde etmek isteyenler için İŞKUR yepyeni fırsatlar sunmaya başladı. Ev hanımları ve Nakit paraya ihtiyacı olanlar ek iş imkanları sayesinde aylık 3 bin TL'ye kadar gelir elde edebilecek. İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre evlere ek iş veren firmaların ilanları yayınlanmaya başlandı. Başvuru yapanlar el becerilerine göre birçok farklı iş seçeneğini değerlendirerek evde para kazanma şansına sahip olabilir. İŞKUR evlere ek iş veren firmalar ve yayınlanan ilanlar ile ilgili detaylar haberimizde...

iskurdan-dev-adim-evde-calismak-isteyenlerin-hesabina-hemen-3000-tl-yatiyor-ev-hanimlari-icin-ka-3

İŞKUR EVDE EK İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Ev hanımları, öğrenciler, evden çıkmadan para kazanmak isteyen herkes İŞKUR'a başvuru yaparak evde ek gelir elde edebilir. Ek iş yapmak istiyorsanız İŞKUR'un web sitesi üzerinden başvuru yapabileceğiniz gibi en yakın İŞKUR şubesine giderek de hem kayıt yaptırabilir hem de başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Ek iş yapmak isteyenlerin başvuru formunu doldurmaları ve ek gelir elde etmek istediklerini belirtmeleri gerekir. Bilgilerinizi doldurduktan sonra size özel iş ilanları çıktığı süre boyunca İŞKUR tarafından bilgi verilir.

İŞKUR'DA HANGİ EK İŞLER BULUNUR?

İŞKUR ek iş fırsatları oldukça çeşitli seçeneklerle dolu. Birçok farklı iş seçeneğini değerlendirerek para kazanma şansı elde edebilirsiniz. Evde davetiye katlama, nikah şekeri paketleme, kına paketleme gibi çok sayıda iş İŞKUR tarafından sağlanmaktadır. Tamamen kendi el becerilerinizi göre bu iş ilanları arasından birini seçebilir ve hemen ek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. İŞKUR'un sağlığı ek iş imkanları şöyledir;

Nikah şekeri, unlu mamuller, kuruyemiş, tuz, triko ürünleri, kuru bakliyat gibi paketleme işleri.

Davetiye, peçete, kağıt mendil, yorgan ve battaniye gibi kaplama işleri.

Davetiye zarflama işleri.

El işlemeleri.

Ütüleme işleri.

iskurdan-dev-adim-evde-calismak-isteyenlerin-hesabina-hemen-3000-tl-yatiyor-ev-hanimlari-icin-ka-2

EVDE EK İŞ YAPARAK AYLIK NE KADAR KAZANABİLİRSİNİZ?

İŞKUR'un evde ek iş fırsatları sayesinde aylık belli bir gelir elde etmek mümkün. Genellikle el beceriniz ve hızınıza göre kazanacağınız para değişebiliyor. Üstelik evde ek iş fırsatları sayesinde çalışacağınız zamanı da kendiniz belirleme imkanı buluyorsunuz. Gün içinde dilediğiniz kadar çalışarak en az 1000 TL gelir elde etme şansımız bulunuyor. Bu konuda el becerileriniz arttıkça ve daha da hızlandıkça aylık geliriniz 3000 TL'ye kadar çıkarmanız mümkün.