16 Şubat 2022 altın fiyatları güne yükselişle başladı. Peki 16 Şubat 2022 gram altın ne kadar oldu? 16 Şubat Çeyrek altın bugün kaç TL?

Altın fiyatları 16 Şubat 2022 günü yükselişine devam ediyor. Rusya ve Ukrayna arasında son günlerde yaşanan gerilim nedeniyle altın fiyatları tetiklenirken Bugün de güne yükselişle başladı. Gram altın şu anda 810 liradan alıcı buluyor. Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş sosyal medya hesabından altın fiyatlarına ilişkin önemli değerlendirmeler yaptı. İşte 16 Şubat 2022 gram altın Çeyrek altın fiyatları ve altın piyasasında son durum.

Altın fiyatları bugün de yükselişe devam ediyor. Özellikle son günlerde Rusya ve Ukrayna arasında yaşanan gerilim nedeniyle artışa geçen altın Sabah saatlerinde Yükseliş eğilimi ile güne başladı. Gram altın bugün 810 liradan alıcı bulurken, Geçtiğimiz yıllarda yaptığı birçok tahmin tutan altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş de sosyal medya hesabından önemli uyarılar yaptı. Peki, altın fiyatları yükselmeye devam edecek mi? Altın bugün ne kadar? 16 Şubat 2022 altın fiyatları ve güncel altın piyasası son durum haberimizde…

islam-memisten-altin-fiyatlari-ile-ilgili-carpici-uyarilar-16-subat-ceyrek-altin-gram-altin-fiya-3

16 Şubat 2022 güncel altın fiyatları

Gram altın 16 Şubat 2022 fiyatı 810,91 TL oldu. Güne yine artış ile başlayan gram altının gün içinde de artışını sürdürmesi bekleniyor. Bugün çeyrek altının ise 1337 TL'den alıcı buluyor. Yarım altının satış fiyatı 2673 TL olurken Cumhuriyet altını ise 5328 TL'den satılıyor.

Gözden kaçırmayın

Selçuk Tepeli Neden Bardak Fırlattı! Neden Sinirlendi? Tarım Arazileri Selçuk Tepeli'yi Çıldırttı! İşte O anlar! Selçuk Tepeli Neden Bardak Fırlattı! Neden Sinirlendi? Tarım Arazileri Selçuk Tepeli'yi Çıldırttı! İşte O anlar!

İslam Memiş sosyal medya hesabından uyardı

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş sosyal medya hesabından önemli uyarılarda bulunduğu. Dünya ticaretinin ve yasalarını Mart ve nisan ayında yeniden şekilleneceğini belirten Memiş, Özellikle sosyal medya üzerinden vergisiz satış yapan kişilerin şimdiden vergi mükellefi olmak için hazırlık yapması gerektiğini dile getirdi. Bu konuda Mart ve nisan ayında yeni düzenlemeler yapılabileceğini söyleyen Memiş hazırlıklı olunması uyarısında bulundu.

Banka ve satış siteleri arasında gerginlik

İslam Memiş aynı zamanda online satış siteleri ile ilgili de uyarılarda bulundu. Şu anda bankalara bu Siteler tarafından kafa tutulduğunu belirten Memiş, Ancak bu sitelerin de önümüzdeki günlerde bankaların gücünü göreceğini dile getirdi. İslam Memiş açıklamasının devamında, “Kurye esnaflığı, sanal bankacılığa özenen, müşteriyi istediği gibi kullanan ya da para trafiğinde cambazlık yapanlar; O iş sizi aşar” dedi.