AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açılışını yapıp başlattığı 5. İslami Dayanışma Oyunları Nurcular'ın da tepkisini aldı.

Konya'da düzenlenen 5. İslami Dayanışma Oyunlarının açılışı görkemli bir törenle gerçekleştirilmiş ve Konya Büyükşehir Stadı'nda gerçekleşen töreni açılışını da geçtiğimiz günlerde AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan yaymıştı.

Olimpiyat açılışlarını aratmayan açılış törenine katılan AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "5. İslami Dayanışma Oyunları spor faaliyetlerini başlatıyorum. Tüm emeği geçenleri şahsım, milletim adına tebrik ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun." demişti ki ses yükseltenler çoğaldı.

5.İslami Dayanışma Oyunları Başladı! Erdoğan Açılışını Yaptı - Foto Galeri - Memurlar.Net

Görkemli İslami Dayanışma Oyunları'na Milli Görüş’ün ardından Nurcular da karşı çıktılar.

Milli Gazete’nin ardından Nurcuların yayın organı Yeni Asya gazetesi de Türkiye’nin ev sahipliğinde 56 ülkeden 4 bin 200 sporcunun katıldığı ve halen devam eden 5. İslami Dayanışma Oyunları'na itiraz etti.

Dünya'daki En Tehlikeli Yollar Açıklandı Bayburt İle Dalga Geçenler Şoku Yaşadı! Bu Yollar Gerçek! Dünya'daki En Tehlikeli Yollar Açıklandı Bayburt İle Dalga Geçenler Şoku Yaşadı! Bu Yollar Gerçek!

İslami Dayanışma Oyunları’yla ilgili artan tartışmalara son olarak Yeni Asya gazetesi bugün yayınladığı “İslamla ‘Oyun’ Olmaz” manşetiyle dahil oldu.

Konya'da 5. İslami Dayanışma Oyunları: Cumhurbaşkanı Erdoğan açılışını yaptı - Son Dakika Haberleri İnternet