İsmail Balaban'ın nişanlısı kimdir? Gamze'den açıklama geldi 

Survivor'da son hafta İsmail Balaban'ın özel hayatı konuşuluyor. Geçtiğimiz hafta oynanan iletişim oyunu sonrası ödül sırasında annesiyle konuşan İsmail, nişanlısıyla ilgili duyduklarıyla şoke oldu. Annesinin "O senin bildiğin gibi bir kız değil" sözü kaf

Televizyon 03.05.2021 - 00:45 04.05.2021 - 04:18 İlan35

TV8'de yayınlanan ve mücadelenin tüm hızıyla  devam ettiği Survivor'da İsmail Balaban'ın annesiyle konuşması günlerdir konuşuluyor. İsmail'in annesi, nişanlısı ile ilgili "O senin bıraktığın gittiğin kız değilmiş oğlum. Beni burada öldürdüler oğlum, ben ölümlerden döndüm. Hiçbir şekilde onun adını anma orada, hiçbir şeyini ona hediye etme" demişti. Ardından yapılan konseyde Acun Ilıcalı nişanlısı ile görüşme fırsatı verebileceklerini söylerken İsmail Balaban fırsat verilirse nişanlısı yerine annesi ile görüşmek istediğini söylemişti. Bu yaşananlardan sonra Gamze Atakan'dan İsmail Balaban ile görüşme talebi geldi. Bu akşamki yeni bölümde de İsmail ile nişanlısı Gamze görüştü. İzleyiciler de İsmail Balaban'ın nişanlısı kimdir? Gamze neler söyledi?

İsmail'in nişanlısı Gamze kimdir?

Gamze Atakan, Antalya Finike'de yaşamını sürdürüyor. Gamze Atakan Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri bölümü mezunu. Atakan iyi derecede İngilizce bilmektedir. Gamze Hanım, nişanlısını Survivor'a uğurlarken; "Yolun bahtın açık olsun. Allah utandırmasın. Şampiyon olacaksın. Biliyorum. Seni çok seviyorum." paylaşımını yapmıştı. 2020 yılında nişanlanan çiftten Gamze, İsmail yarışmadayken; nişan pozlarını yayınlamış ve "Bir yıl önce bugün söz verdik" demişti. Ancak Gamze Atakan, İsmail'in annesinin sözlerinden sonra Balaban ile birlikte olduğu fotoğrafları sosyal medya hesabından sildi.

İsmail'in nişanlısı Gamze neler anlattı?

İsmail Balaban nişanlısı ile konuştu. Nişanlısı olayın perde arkasını anlattı. Gamze, "Nişanlın olursa sana SMS gelmeyeceğini düşündüler. İsmail ailenle küçük bir mevzu yaşadık, büyük problem değil. Neden böyle oldu, nişanı atmak istediler anlamadım" dedi. İsmail de yaşananlara anlam veremediğini söyledi ve olay şimdilik kapandı. Bunun ardından Balaban'ı sevenler de İsmail ve nişanlısı Gamze ayrıldı mı? Barıştı mı merak etti.

Survivor İsmail ve Gamze ayrıldı mı?

İsmail'in ailesi nişanı attık dese de Gamze tüm fotoğrafları silse de yapılan telefon konuşmasının sonunda İsmail ve Gamze tüm yaşananları yarışma sonrası konuşmak için sözleşti. Telefonu kapatırken Gamze'nin seni seviyorum demesi de ayrılmadıklarının bir kanıtı oldu. Zaten İsmail de olayı kesip atmak için değil de yapıcı olmak için konuştu. Ancak İsmail'in ailesini üzmemek için mesafeli konuşması dikkatlerden kaçmadı.

İsmail'in annesi neler söylemişti?

TV8'de ekranlara gelen 'Survivor 2021'de iletişim oyununu kazanan ünlüler takımı, aileleriyle telefonla konuşmuştu. Uzun zaman sonra annesinin sesini duyan İsmail Balaban, önce büyük bir sevinç yaşadı ardından hayal kırıklığına uğramıştı. Annesinin "Oğlum, senin bırakıp gittiğin gibi değilmiş hiçbir şey burada. O senin bıraktığın gittiğin kız değilmiş oğlum, sen bilirsin. Beni burada öldürdüler oğlum, ben ölümlerden döndüm. Hiçbir şekilde onun adını anma orada" sözleri şoke etmişti.

Açıklama yapan İsmail, "Böyle hiçbir şey beklemiyordum. Annem gerçekten melek gibi birisidir. Kolay kolay kimseye sitem etmez. O kadar büyük bir şey oldu ki annem dört aydır çok kötü durumdayım diyor. Sadece yaşanılanları merak ediyorum. Demek ki çok önemli şeyler oldu. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum. İletişim ödülünü kazandığıma sevineyim mi üzüleyim mi bilmiyorum" ifadelerini kullanmıştı.

İsmail Balaban kimdir? Nereli

İsmail Balaban 3 Eylül 1987 tarihinde Antalya'da dünyaya geldi. 33 yaşındaki Türk pehlivan İsmail Balaban 1,8 m boyundadır. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi’nde Beden Eğitimi Bölümü’nü bitiren İsmail Balaban, kendisi gibi yağlı güreşçi olan Turan Balaban'ın ikizidir.

İsmail Balaban, 652 ve 655. Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde birinci gelerek iki kez başpehlivan unvanını kazandı. 2013 yılında Ali Gürbüz'ün doping testi pozitif çıktığı için kaybettiği başpehlivanlık finalinin 1.si ilan edildi.

Öykü Çelik'ten İsmail yorumu

Survivor'dan geçtiğimiz haftalarda elenen ve İmsail'in takım arkadaşı Öykü Çelik, konuyla ilgili; "Belki bir arada olsalar çözebilecekleri bir şey. Şöyle bir durum var; anne de çok hassas, dolayısıyla belki İsmail'le Gamze'nin çözebileceği bir şey ama şu an için çözemeyebilirler. Kafası onunla kalacak, daha bir buçuk ay var. Ben İsmail'in finale gideceğine inanıyorum, bu süreçte nasıl olacak bilmiyorum. Kızla daha önce normal konuştular da hayırlısı neyse o olur. Nasiplerinde varsa barışırlar. Anladığım kadarıyla annelerin gönlü kırık, geçmiş olsun" şeklinde konuşmuştu.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@