İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 1 Ocak 2020 neden yok? İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 1 Ocak 2020 neden yayınlanmıyor. FOX TV yeni bir yayın akışı yayınladı.

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 1 Ocak 2020 neden yok? İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 1 Ocak 2020 neden yayınlanmıyor. FOX TV yeni bir yayın akışı yayınladı. Buna göre İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 1 Ocak 2020 neden yayınlanmıyor? İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat bugün yeni bölüm var mı yok mu?FOX TV Çalar Saat sunucusu mu değişti!İsmail Küçükkaya sunumuyla ekranlara gelen İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programı 1 Ocak 2020 sabahı yayınlanmadı. Sabah haberlerinde bir numarası İsmail Küçükkaya 1 Ocak 2020 tarihinde yok. ancak FOX TV Çalar Saat programı canlı yayınla ekranlara getiriyor. Sabah saatlerinde İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat ekranlara gelmedi. FOX TV 1 Ocak 2020 özel bir yayın akışı yayınladı. Bu yayın akışında İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat yerine Çalar Saat programı başka biri sundu. İsmail Küçükkaya gitti mi programdan mı ayrıldı yorumları yapılırken yeni yıl nedeniyle İsmail Küçükkaya ekranlarda olmayacak.

Belediye KPSS B Grubu Puanıyla Personel Alımı Yapacak! Genel Şartları Karşılayan Yeni İşine Hazırlanıyor! Belediye KPSS B Grubu Puanıyla Personel Alımı Yapacak! Genel Şartları Karşılayan Yeni İşine Hazırlanıyor!


İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat ne zaman? FOX TVİsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programı 2 Ocak 2020 perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. 1 Ocak FOX TV yayın akışında programı başka bir sunucu sunuyor. Ancak İsmail Küçükkaya 2 Ocak perşembe günü programa geri dönecek.