Haftanın 5 günü bizlerle Fox TV ekranlarında saat 08. 00 itibari ile birlikte olan İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat haber programında konuşulanlara ortaklık edemediyseniz, haberimiz aracılığı ile İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 25 şubat izle detayıyla gere

"Yok Artık" Demeyin! Bu da Oldu! Sahte Parfümlerin İçinde "İdrar" Çıktı! Uyarı Polislerden Geldi! "Yok Artık" Demeyin! Bu da Oldu! Sahte Parfümlerin İçinde "İdrar" Çıktı! Uyarı Polislerden Geldi!
Haftanın 5 günü bizlerle Fox TV ekranlarında saat 08.00 itibari ile birlikte olan İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat haber programında konuşulanlara ortaklık edemediyseniz, haberimiz aracılığı ile İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 25 şubat izle detayıyla gerek youtube dan gerekse de Fox TV resmi internet sitesinden son bölüme ulaşabilirsiniz.

Gündemin nabzını tutan haber programlarının başında gelen İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat aynı zamanda en eski haber programlarından da biridir. 25 Şubat bölümü de hem haberlerin sunulduğu hem de yeni tartışmaların kapısının aralandığı bölümlerden biri olmuştur. Özellikle İsmail Küçükkaya tarafından yapılan yerinde yorumlar pek çok vatandaş tarafından desteklenmektedir.

Siz de programı canlı izleyerek aynı zamanda katılımcı olma hakkını elde edebilirsiniz. Çünkü İsmail Küçükkaya, programında her gün farklı bir konu belirlemektedir. Belirlenen konu üzerinden açılan başlık ise sosyal medyadan izleyicilerin katılımcı olmasını sağlamaktadır. Program “#” olarak o günün konusunu resmi sayfalarından paylaşmaktadır.

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Son Bölümü


İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat son bölümünde de ülkenin gündemi masaya yatırılmıştır. Sunduğu haberlerin ardından konu hakkındaki yorumlarını da belirtilen Küçükkaya vatandaşı düşünmeye sevk etmektedir.

Son bölüm yayınına hızlı bir şekilde başlayan İsmail Küçükkaya programını her zaman olduğu gibi gazetelerle başlamıştır. Tüm gazete haberleri objektif bir şekilde okunmaktadır. Gazeteler bugün de Covid-19 haberlerini ilk sayfalarına taşımıştır. Özellikle İstanbul ve İzmir gibi illerin yüksek risk içerdiğinin altı çizilmiştir.

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Kaçta Başlıyor?


Programı canlı olarak seyretmek isteyenlerin hafta içi her gün 08:00’de FOX TV’yi açmaları yeterli olacaktır. Canlı yayın internet üzerinden de ücretsiz bir şekilde takip edilebilmektedir. İnternet takipleri için seçmiş olduğunuz cihazlar kalite farkı oluşturmayacaktır. Çünkü FOX TV resmi internet sitesi mobil kullanıma da uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat FOX TV ekranlarındaki canlı yayınına hava durumu ile devam etmektedir. Bu sayede vatandaşlar güne havanın nasıl olacağını öğrenerek başlayabilmektedir. Üstelik hava hakkındaki tahminler hatalık olacak şekilde de verilmektedir. Konu hakkında uzman görüşlerine de yer verilmektedir. Bu sayede en büyük sorunlarımızdan biri olan kuraklık üzerinde de durulmuş olunmaktadır.

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Neler Oldu?


Son yayınlanan bölümde gündem konuları üzerinden devam edilmiştir. Aşının öncelikli konular arasında olduğu İsmail Küçükkaya tarafından vurgulanmıştır. Zira vatandaşlar arasında aşıyı istemeyenlerin sayısı giderek artmaktadır. Salgın kapsamında bu durum ise istenmeyen neticeler elde edilmesine neden olacaktır. Küçükkaya, yayınlanan son bölümde aşının süreci hakkında güncel verileri de paylaşmıştır.

Siz de İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat son bölüm yayını hakkındaki görüşlerinizi Küçükkaya ile paylaşabilirsiniz. İnteraktif bir yayını sürdüren ünlü sunucu haber aralarında seyircilerinin görüşlerini de paylaşmaktan çekinmemektedir. Paylaşımlar için ise resmi sosyal medya hesapları kullanılmaktadır. Program sürecinde son günün Korona Virüs verileri de paylaşılmaktadır. Bunun yanı sıra programda dünya gündemini meşgul eden konu başlıklarına yer verilip uzman görüşleri de alınmıştır.

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat İzleme Seçenekleri


Vatandaşların İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat izlemelerinin alternatif yöntemleri bulunmaktadır. Vermiş olduğumuz 08:00 ile 11:00 saatleri arasında FOX TV’yi açanlar programı zahmetsiz bir şekilde ekranlarında görebilmektedir. Ancak televizyon erişimi olmayanlar ya da saati uygulamayanlar da programı seyredebilmektedir. Bunun için online yöntemler vatandaşların kullanımına açılmıştır.

Siz de farklı nedenler yüzünden programın canlı yayınlarını kaçıranlardansanız internet üzerinden istediğiniz zamanlarda bölümleri seyredebilirsiniz. Bölümlerin sonradan izlenebilmesi için bir üyelik oluşturulmasına ya da ücret ödenmesine de gerek yoktur. Resmi internet sitelerinden ya da alternatif platformlardan paylaşılan bölümler ücretsiz olarak izlenebilmektedir. Bölüm aralarında reklam da bulunmadığı için yayınlar normalde olduğundan daha kısa süre içerisinde de tamamlanacaktır.