İspanyol yakışıklı aktör Miguel Angel Silvestre sosyal medya hesabından Hande Erçel'e milyonların önünde teklif yaptı!

Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Kübra’nın Kadrosuna Sürpriz İsim Katıldı! Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Kübra’nın Kadrosuna Sürpriz İsim Katıldı!

Hande Erçel rüyası sürüyor. Sen Çal Kapımı dizisinin güzel yıldızı Hande Erçel'e milyon takipçinin önünde şok teklif geldi. 

Kerem Bursin ile olan aşkını sonunda ilan eden Hande Erçel'e yakışıklı İspanyol isimden şok teklif. 39 yaşındaki İspanyol aktör Miguel Angel Silvestre, Hande Erçel'e aşkını ilan etti.

Sen Çal Kapımı dizisiyle adeta zirveye yerleşen ve hem kariyerinde maddi hem aşk hayatında uçuşa geçen Hande Erçel'in güzelliği yurt dışına açılmaya devam ediyor. 

Dizide ki partneri Kerem Bursin ile 1 yıl boyunca aşklarını inkar eden, bedava Maldivler tatilinde ise aşklarını ilan ettiği gerekçseiyle reklam aşkı diyerek suçlanan Hande Erçel ile Kerem Bursin'in canı şimdi de İspamnyol krizi ile gündeme gelecek.

İspanyolların yakışıklı aktörü Miguel Angel Silvestre, Hande Erçel'e sosyal medya hesabından çağrıda bulundu. Kerem Busin bunun üzerine kıskançlık krizine girdi.

İSPANYOL YAKIŞIKLI KEREM BURSİN'İ KRİZİ SOKTU!

İspanyol aktör Miguel Angel Silvestre, Hande Erçel'in kendisi ile ilgili olarak "Onunla oynamak isterdim" dediği bir haberi paylaştı ve "Canım Hande, haydi hayallerimizi gerçekleştirelim. Ben de seninle çalışmayı isterim" diye yazarak takipçileri ile paylaştı. İspanyol aktör ayrıca paylaşımına bomba ve gül emojisi koydu.

Bunun üzerine Hande Erçek hayranları "Hande Erçel bir dünya marakasıdır. Kudurabilirsiniz" diye yorumlarda bulunarak Erçel'e sataşanlara laf attı. 

Selin Şekerci'nin de İspanyol yakışıklı Miguel Angel Silvestre hayranı olduğu bilindiği üzere kullanıcılar "Selin Şekerci bu haberi beğenmedi" yorumunda bulundu.