Sadece Türkiye’de değil dünyanın pek çok farklı ülkesinde de ilgiyle izlenen Bürsin, İspanya’yı da ele geçirmiş durumda.

İspanya tarafından oldukça sevilen ve beğenilen oyunculardan biri olan Kerem Bürsin’i ilk kez Güneşi Beklerken dizisi ile hayatlarımıza girmiş isimlerden biri. Oldukça kısa bir süre içerisinde televizyon ekranlarının aranan yüzlerinden biri haline gelen Bürsin, Türkiye’de yaşayan jön aktörlerden biridir. Sadece Türkiye’de değil dünyanın pek çok farklı ülkesinde de ilgiyle izlenen Bürsin, İspanya’yı da ele geçirmiş durumda.

Ünlü oyuncu kısa zaman önce İspanya’daki Malaga film festivaline katılım sağlamış ve uzunca bir süre İspanya gündeminde yer almıştı. Hatta İspanyol hayranları geçtiğimiz aylarda doğum günü olan Kerem Bürsin adına Darüşşafaka’ya bir yardım kampanyası başlatıp kısa süre içerisinde rekor rakamlara ulaşmışlardı.

Donatçı Kendini Çok Özletmedi! Pelin Hürman Yeni Marifetlerini Açıkladı! Donatçı Kendini Çok Özletmedi! Pelin Hürman Yeni Marifetlerini Açıkladı!

Kerem Bürsin Tanıtım İçin Madrid’e Uçtu

Kerem Bürsin, İspanya'da filme hazırlanıyor
Bir tanıtım için kısa süre önce Madrid’e uçan yakışıklı oyuncu, İspanyol hayranlarına müjdeyi verdi. Yaptığı açıklamaya göre Bürsin, İspanya’da güzel bir projede yer alacak. Bu haberle büyük bekleyişe giren Bürsin hayranları ilgi ve merakla Bürsin’in yeni projesini bekliyor.

Günümüze gelene kadar pek çok farklı ve başarılı projede yer alan ve oyunculuğu ile gündemi sallayan ünlü oyuncu, en son, Sen Çal Kapımı projesi ile, uluslararası anlamda da ciddi bir başarı elde etmiş ve zaten çok sevdiği ülkelerden biri olan İspanya’ya bu vesile ile bir kere daha gitmiş ve İspanya’da İspanyol hayranlarının ilgisini cezbetmişti.

İspanya’nın sevilen yüzlerinden biri olan Kerem Bürsin, basın tarafından da oldukça büyük bir ilgi ile karşılandı. Ünlü oyuncu İspanya’da yapmış olduğu basın açıklamasında İspanya’da çekimleri başlayacak olan projesinden bahsetti. Bunun yanı sıra ünlü oyuncu İspanya’da yer alacağı projelerin devam edeceğini de vurguladı.

İspanyol Hayranları Kerem Bürsin’i Çok Sevdi

Kerem Bürsin İspanya'da! - TvDunyasii - TvDunyasii

İspanyol hayranları tarafından çok sevilen Kerem Bürsin’in yeni projesi ile ilgili açıklamaları İspanya magazin gündemini salladı. İspanyol hayranları Kerem Bürsin’in yeni proje açıklaması üzerine, ünlü oyuncudan yeni yeni beklentiler içerisine girdi. İspanyol hayranları Kerem Bürsin’in İspanya’daki projelerinin sürekliliğinin devam edeceğini öğrendiklerinde, Kerem Bürsin’in İspanya’ya yerleşeceği yönünde beklentiye girmiş görünüyorlar.

İspanya’nın yerel internet sitelerinden biri olan www.diezmenutos.es sitesinde yer alan bir habere göre Kerem Bürsin’in İspanya’da yeni projelerde yer alması, ünlü oyuncunun İspanyolca öğrenmek için gayret etmesine neden oldu. Sitede yer alan habere göre Bürsin’in İspanyolca öğrenmeye karar kılmasına da bağlı olarak kendisinin İspanya’da yaşamaya karar vermesinde şaşırılacak bir durum olmadığı yönünde tespitler mevcut.

Hatta İspanyol medyası Bürsin’in İspanyolca öğrenmesinin nedenini İspanya’ya yerleşme kararı olarak yorumluyor. Sitede yer almakta olan dikkat çekici yazı da aynı zamanda ünlü oyuncunun İspanya’da pek çok arkadaşı olduğu da vurgulanıyor. Ünlü oyuncunun misafir olarak kaldığı evin Antonio Banderas’ın evi olduğu düşünüldüğünde Kerem Bürsin’in İspanya’ya yerleşmesinin oldukça doğal olacağı düşünülüyor. Ünlü oyuncunun İspanya’ya yerleşmesi durumunda İspanyol halkı ve Bürsin hayranları çok mutlu olacak

My love has become so beautiful. kerem bursin in malaga. - YouTube

Kerem Bürsin’in daha önceki İspanya seferlerinde İspanya’ya olan sevgisi ve tutkusu gözler önüne serilmişti. Ünlü  oyuncunun İspanyol hayranları tarafından da büyük ilgiyle karşılanması Bürsin’i İspanya’ya çeken sebeplerden biri olarak görünüyor. Kerem Bürsin daha önce de iki sefer seyahat ettiği İspanya’ya kısa zaman önce yine bir lansman için seyahat etmişti.

Bu lansman sonrasında ise ünlü oyuncunun birtakım görüşmeler gerçekleştirdiği ve İspanya’da yeni bir projeye dahil olma olasılığının bulunduğu İspanyol medyası tarafından konuşuluyordu. Ünlü oyuncu İspanya’ya gerçekleştirdiği son ziyaretinde yeni projesi ile ilgili müjdeyi verdi. Ünlü oyuncu Kerem Bürsin sürprizi bozmamak için fazla detay vermese de İspanya’da bir projede yer alacağı açıklaması Bürsin hayranlarını çok sevindirdi.