İşsiz Kalan Kişilere 20.000 TL Ödeme Yapılacak, Banka Hesabınız Olması Yeterli. İşsizlere verilecek olan bu destek ödemesi için harekete geçildi. birden fazla banka başladı. 

İşsiz kalan kişiler eğer 10.000 TL kredi başvurusu yapmak istiyorsa bankalardan özellikle kredi notu yüksek olması durumunda gelir belgesiz olarak kredi alabilmektedir. Sigortası olmayan ve ev hanımı olan kişiler bu kredileri kullanmaktadırlar. Sizler de 10 bin TL'ye kadar ihtiyacınız varsa vereceğimiz bankalardan kredi notunuzun yüksek olması durumunda 10.000 TL kredi kullanabilirsiniz.

Kredi notunuzun yüksek olması için daha önceki banka çalışmalarımızda düzenli ödemeler yapmış olmanız gerekiyor. Kısacası bir kredi kartı kullandıysanız bu kredi kartına düzenli ödediyseniz veya ödemeye devam ediyorsanız banka kredi notunuz yüksek olacaktır. Bu şekilde bankalardan daha kolay kredi alabiliyorsunuz. Şimdi sizlere hangi bankalardan kredi alabilirsiniz bu konu hakkında bilgiler verelim.

issiz-kalan-kisilere-20000-tl-odeme-yapilacak-banka-hesabiniz-olmasi-yeterli

QNB Finansbank 20.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

20.000 TL'ye kadar işsiz kalan kişilerin kredi alabilmeleri için QNB Finansbank SMS ile kredi kampanyası başlatmıştır. Bunun için kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj göndererek hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. QNB Finansbank 20.000 TL kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sizlere hemen ne kadar onay verdiğini söyler. 36 ay vadeye kadar verilecek olan bu krediler de onay alırsanız banka şubelerinde kimlikte krediyi kullanabilirsiniz. Eğer bu bankada hesabınız varsa şubelere gitmeden de kredi kullanabiliyorsunuz. Bunun için internet bankacılığı kullanmanız gerekiyor. İnternet bankacılığı veya mobil uygulama üzerinden kredi başvurusu yaparak hemen onay alabilir, onaylanan kredinizi de hesabı atabilirsiniz.

Akbank 20.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Bu bankadan da işsiz kalan kişiler kredi almak istiyorsa bankadan internet bankacılığı uygulaması olan Akbank Direkt üzerinden kredi başvurusu yapabilmektedir. Sizde eğer bu bankada bir hesabınız varsa hemen internet bankacılığına Giriş yaparak bu bankanın kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Kredi notu yüksek olan kişiler bankadan kredilerin kullanabilir.

20.000 TL  onay aldığınız zaman 36 ay vadeye kadar kullanacağınız kredilerde banka hemen size bu krediyi hesabınıza atar. Üstelik hafta sonu dahil bu krediyi kullanabilirsiniz.