Türkiye'de artık hayat pahalılığı kadar konuşulan bir sorunda sığınmacı konusu oldu ve istilada gelinen noktada hergün değil artık heran yeni şaşırtan görüntüler gelmeye başlandı.

En son İstanbul Bebek sahilinde yaşanan cinsel ilişki ve çıplaklık skandalları ve Esenyurt'ta camide çocuk istismarı haberlerinin ardından bugün de İstanbul'da vapurda çekilen görüntüler tartışma yarattı.

Boğaz vapurunda kaydedilen görüntülerde çok yoğun sığınmacı erkek görüntüleri yer alırken, bir kadının da özellikle çekilmesi ve durum karşısında sergilediği rahatsız tutum tepki aldı.

Emekliye Müjde: Son dakika açıklaması ile ödemeler 8100 TL'ye yükseltildi! Emekliye Müjde: Son dakika açıklaması ile ödemeler 8100 TL'ye yükseltildi!

Görüntüler sosyal medyada şu cümlelerle yorum ve tepki aldı;

"İstanbul Boğazı'ndaki vapurun içi Afgan ve Pakistanlı genç erkeklerle dolu. Milyonlarca genç erkeğin Türkiye'ye doldurulması ciddi bir güvenlik sorunu değil mi?"

"Milyonlarca Afgan -Pakistanlı gelerek, Türkiye nin dengesini bozdunuz.. Neler vaadedildi sizlere..!? çoluk çocuğunuzu bırakıp geldiniz ..!?"

"Kız farkediyo videoya alındığını yanındaki adamı ( muhtemelen babasını) uyarıyor adam etrafına bakiyo her yer mülteci dolu hiç bi şey yapamıyor. Ne kadar kötü bi durum kızını senin yaninda taciz ediyorlar ve sen hiç bir şey yapamıyorsun."

"Ben bu videodan sonra bu gece rahat uyuyamam ne oluyor bize ne oluyor ne, ne bedeller ödedik bu ülke için bunun içinmiydi herşey"

İşte o anlar;

Screenshot 2022-06-01 at 12-42-14 Erdem 🌾🌾 Twitter'da