İstanbul Havalimanı’nda gümrük muhafaza ekipleri tarafından bir yolcunun valizinde alkollü içkiye benzeyen bir şişede, 3 kilogram 380 gramlık sıvı kokain yakalandı. Gümrük muhafaza ekipleri tarafından yapılan incelemede, Brezilya’nın başkenti Sao Paulo’d

8 Kasım Boğa Burcu Ay Tutulması Etkileri! Kova Akrep Aslan ve Boğa Burçlarını Çarpacak! 8 Kasım Boğa Burcu Ay Tutulması Etkileri! Kova Akrep Aslan ve Boğa Burçlarını Çarpacak!

İstanbul Havalimanı’nda gümrük muhafaza ekipleri tarafından bir yolcunun valizinde alkollü içkiye benzeyen bir şişede, 3 kilogram 380 gramlık sıvı kokain yakalandı.


Gümrük muhafaza ekipleri tarafından yapılan incelemede, Brezilya’nın başkenti Sao Paulo’dan gelen bir yolcunun şüpheli olduğu belirlendi. Bunun ardından uçak İstanbul Havalimanı’na indiğinde, yolcunun valizi arandı. Narkotik köpeklerin de katıldığı aramanın sonrasında, yolcunun valizinde bulunan 3 içki şişesinin şüpheli olduğu belirlendi. Alkollü içkiye benzeyen şişere, narkotik köpekler tepki verince, ekipler sıvıdan numune alarak teste gönderdi.3 şişede 2,5 milyon TL değerinde kokain


Ekipler aldıkları numuneyi inceledikten sonra, sıvının alkol olmadığı belirlendi. Şişeden alınan tüm sıvılar incelemeye gönderildi ve araştırmanın sonucunda, şişedeki sıvının kokainin sıvı hali olduğu anlaşıldı. Olayla ilgili gelen şüpheli yolcu gözaltına alındı ve soruşturma başlatıldı. 3 şişede bulunan sıvı kokainin piyasa değerinin ise 2,5 milyon TL olduğu anlaşıldı.