İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Personel Alımı İlanı Paylaştı!

İstanbul Medeniyet Üniversitesi, iş arayanlar için kapılarını açıyor! Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı Kamu ilan sitesinde yayımlanan duyuru ile üniversite, büro personeli, destek personeli (şoför), kütüphaneci, sağlık teknikeri, mühendis ve teknisyen unvanlarında sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Başvurular 14 Aralık 2023 tarihine kadar devam edecek olan bu fırsatı değerlendirmek isteyen adaylar için detaylar şu şekilde...

Personel Alımı Kontenjanları:

 1. Büro Personeli: İdari işleyişe katkı sağlayacak profesyonel büro personeli aranıyor.

 2. Destek Personeli (Şoför): Üniversitenin günlük faaliyetlerine destek olacak şoför pozisyonu için alımlar yapılacak.

 3. Kütüphaneci: Bilgiye aç bir dünyada üniversitenin kütüphanesini zenginleştirecek kütüphaneci aranıyor.

 4. Sağlık Teknikeri: Sağlık alanında deneyime sahip teknikerlerin başvuruları kabul edilecek.

 5. Mühendis ve Teknisyenler: Üniversitenin teknik altyapısını güçlendirecek mühendis ve teknisyen pozisyonları için alımlar yapılacak.

Personel Alımı Şartları:

 1. Genel Şartlar: Adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun belirlediği genel şartlar aranacak.

 2. KPSS Puanları: Lisans mezunları için 2022 yılı KPSS (B) grubu KPSS-P3, ön lisans mezunları için 2022 yılı KPSS (B) grubu KPSS-P93, ortaöğretim mezunları için 2022 yılı KPSS-P94 puan türü dikkate alınacak.

 3. Sözleşmeli Personel Şartları: 657 sayılı DMK'nın 4/B maddesine göre istihdam edilenlerin sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, bir yıl boyunca kurumlar tarafından istihdam edilemeyecekler.

 4. Destek Personeli İçin Özel Şart: Destek personeli pozisyonunda çalışacak adayların vardiyalı sistemde çalışmaya engel bir durumu olmamalı.

Başvuru Süreci:

 1. Başvuru Tarihleri ve Yeri: İstanbul Medeniyet Üniversitesi personel alımı başvuruları için adaylar, 30 Kasım-14 Aralık 2023 tarihleri arasında İstanbul Medeniyet Üniversitesi Rektörlüğü Kuzey Yerleşkesi Kütüphane Binası'na şahsen başvuruda bulunmalı.

  Dolgun Maaşla Bankada Çalışacak Güvenlik Alımı Başladı! Banka Gişe Kısmında Bekleyecek Görevliler Aranıyor Dolgun Maaşla Bankada Çalışacak Güvenlik Alımı Başladı! Banka Gişe Kısmında Bekleyecek Görevliler Aranıyor
 2. Başvuru Sınırlaması: Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece bir unvan için başvuruda bulunabilirler.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi personel alımı ile birlikte, iş arayanlara yeni bir kariyer fırsatı sunuyor. Nitelikli personel arayışında olan üniversite, başvuruların yoğun ilgi görmesini bekliyor. Başvuruların şahsen yapılacağı bu süreçte, adaylar kendi yeteneklerini ve becerilerini üniversiteye taşıyarak geleceğe güvenle bakabilirler. İstanbul Medeniyet Üniversitesi, yeni iş fırsatları ile başvuruları bekliyor!