son dakika İstanbul ve Ankara'da yarın okullar var mı? 21 Şubat 2023 okullar tatil edilecek mi? Son dakika gelen bilgiye göre İstanbul ve Ankara okullar var mı sorusu merak edildi!

son Dakika 21 Şubat 2023 okullar tatil mi? Hatay'da meydana gelen deprem sonrası okullar tatil edilecek mi? Okullar tatil oldu mu merak ediliyor. Daha önce meydana gelen Kahramanmaraş depremi sonrası tatil edilen okullar İstanbul ve Ankara da son dakika tatil haberleri dolaşıyor.

Son dakika İstanbul ve Ankara'da okullar tatil mi?

Hatay'da meydana gelen ve oldukça ağır hasarlara neden olan deprem sonrası Okullar tatil edilecek mi? Özellikle Whatsapp gruplarında Ankara ve İstanbul'da okullar tatil edilecek mi, yarın okullar tatil mi soruları geliyor!

21 Şubat 2023 İstanbul'da okullar tatil mi?

Akbank 200 bin TL ödeme hazırladı! TC kimlik numarasına göre bu ay sonuna kadar ÖDENECEK! Akbank 200 bin TL ödeme hazırladı! TC kimlik numarasına göre bu ay sonuna kadar ÖDENECEK!

21 Şubat 2023 salı günü İstanbul Valiliği henüz bir açıklama yapmadı. İstanbul'da 21 Şubat salı günü okullar var.

21 Şubat 2023 Ankara'da okullar tatil mi?

21 Şubat 2023 salı günü Ankara Valiliği henüz resmi bir açıklama yapmadı. Ankara'da 21 şubat salı günü okullar var.

21 Şubat 2023 salı okullar tatil edilecek mi?

Şu an için MEB yada valiliklerden 21 Şubat 2023 salı günü okulların tatil edileceğine dair bir açıklama gelmedi. İstanbul, Ankara başta olmak üzere daha önce MEB'in duyurduğu şekilde okullar devam edecek.

Mart ayında başlayacak deprem bölgelerinde okulların söylediği şekilde eğitim ve öğretim devam edecek.