İstanbul'a hafta sonu kar yağacak mı? İstanbul'da cumartesi pazar hava nasıl olacak? 19-20 Mart İstanbul'da kar yağışı var mı? Geçtiğimiz hafta İstanbul'da etkili olan kar yağışı nedeniyle Hayat neredeyse durma noktasına gelmişti. Tam bitti derken Meteoroloji Genel Müdürlüğü yeni uyarılar yayınladı. Peki, bu hafta sonu İstanbul'da kar yağacak mı?

İstanbul'a 19-20 Mart hafta sonu kar yağacak mı? Geçtiğimiz hafta boyunca Sibirya’dan gelen soğuk hava dalgası İstanbul'da etkili oldu. Kar yağışı nedeniyle Hayat neredeyse durma noktasına gelirken okullar tatil edildi ve Valilik tarafından çok sayıda önlem alındı. Kar yağışı bitti Yurdu terk etti derken İstanbul'da yeniden kar yağışı uyarısı yapılmaya başlandı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü yaptığı son dakika açıklaması ile birlikte İstanbul'da yeni bir soğuk hava dalgasının etkili olacağını duyurdu. Peki, İstanbul'da 19 20 Mart hafta sonu kar yağacak mı? İstanbul'da bu hafta sonu kar yağışı var mı?

Sibirya üzerinden gelen soğuk hava dalgası geçtiğimiz hafta boyunca tüm Türkiye'yi etkisi altına aldı. Başta İstanbul olmak üzere neredeyse tüm illerde soğuk hava ve kar yağışı etkili oldu. Son 35 Yılın en soğuk ve karlı Mart ayının yaşayan İstanbul'da kar yağışı sona erdi derken meteoroloji yeni uyarılarda bulundu. Peki, bu hafta sonu İstanbul'da kar yağacak mı? İstanbul’da Cumartesi Pazar kar var mı? İşte İstanbul’da hafta sonu hava durumu ve merak edilenler haberimizde…

İstanbul’da bu hafta sonu kar yağacak mı?

İstanbul’da kar yağışı için yeni uyarılar geldi. 18 Mart Cuma gününden itibaren İstanbul, yeni bir soğuk ve yağışlı hava dalgasının etkisi altına girecek. 18 Mart Cuma gününden itibaren İstanbul’da kar yağışı olasılığının yüksek olduğu belirtildi.

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 15 Personel Alımı İlanı Yayımladı Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 15 Personel Alımı İlanı Yayımladı

İstanbul'da Cumartesi-Pazar kar var mı?

İstanbul’da bu hafta Cumartesi Pazar kar var mı, kar yağacak mı gibi soruların yanıtı merak ediliyor.  Meteoroloji Genel Müdürlüğü yeni bir hava durumu tahmin raporu daha yayınladı. İstanbul'da cuma günü başlaması beklenen yoğun kar yağışının hafta sonunda devam edeceği tahmin ediliyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü kar yağışının 4 gün boyunca sürmesini beklediklerini ifade etti.