Hollywood'ın en ünlü isimlerinden biri olan Robert de Niro, ortak olduğu şirket için Türkiye'ye geldi.

Ortağı olduğu zincir Japon restoranının İstanbul şubesindeki bir etkinlik için Türkiye'ye gelen yıldız Robert De Niro düzenlenen basın toplantısında, İstanbul'dan olmaktan dolayı mutlu olduğunu söylerken sosyal medya platformu Twitter hakkında yaptığı bir açıklama dikkat çekti.

'Baba serisi', 'Bir Zamanlar Amerika', 'Sıkı Dostlar' gibi harika filmlerdeki harika oyunculuğu ile akıllara kazınan 79 yaşındaki yıldız Robert de Niro, ortağı olduğu Japon restoranının İstanbul şubesindeki etkinliği için Türkiye'ye geldi.

Ve Tüm Magazinin Beklediği İtiraf Ve Açıklama Geld! Hem Murat Dalkılıç Hem de Merve Boluğur Konuştu! Ve Tüm Magazinin Beklediği İtiraf Ve Açıklama Geld! Hem Murat Dalkılıç Hem de Merve Boluğur Konuştu!

Abdullah Çiftçi on Twitter: "Robert De Niro: tartışmalı çocuk aşılarıyla ilgili "gerçeği yazacak" gazetecilere 100 bin dolar ödül vereceğim. Aşılar otizme neden oluyor https://t.co/DvCI4SGXBW" / Twitter

Düzenlenen basın toplantısında konuşan Robert de Niro "Daha önce de İstanbul'a gelmiştim ama uzun kalmamıştım. Burada olmak gerçekten müthiş. İstanbul'da şimdilik film yapmayı düşünmüyorum. Bu şehirde film yapmak eminim müthiş olur. Tabii önce bir senaryo lazım. Yemek herkesi bir araya getiren bir organizasyon. 'Sıkı Dostlar' filminde Martin Scorsese'nin annesi yemek yapmıştı. Restoran işi zor bir iş. Ben bu konuda şanslıyım, yanımdakiler çok önemli kişiler. Türk sineması hakkında bir bilgim yok. Zaten son zamanlarda film izlemiyorum ama İstanbul'da bir film çekmek müthiş olur diye düşünüyorum." sözleri ile konuştu.

Konuşması sırasında sosyal medya kullanımına karşı olduğunu belirten yıldız isim "Ben sosyal medya kullanmıyorum. Kendimi öyle bir mecrada sosyal medya saçmalığına sokmam. Sosyal medyada herkesin sizinle ilgili bir fikri var, benim o görüşlere ihtiyacım yok. Twitter hesabım yok. Twitter korkunç bir şey. Dünyanın en sahtekar kişisiyle uğraşmak zorunda kaldık, onun da başına neler geldi biliyorsunuz." diyerek akıllarda soru işareti bıraktı.

medya adamı on Twitter: "ABD'li aktör Robert De Niro: “Trump, Beyazların üstünlüğünü savunan, gerçek bir ırkçı. Hitler de, Mussolini de, diğer diktatörler ve despotlar da komik görünüyordu.” https://t.co/r2vb9hDcLv" / Twitter