1 Aralık yarın İstanbul'da okullar tatil mi? İstanbul Valiliği açıklama yaptı. Son dakika İstanbul'da yarın okullar tatil olacak mı? 1 Aralık'ta okul var mı?

Kuvvetli rüzgar özellikle yurdun batı kesiminde iki günden bu yana etkili olmaya devam ediyor. Vatandaşlar şiddetli rüzgar nedeniyle zor anlar yaşarken hava şartları yüzünden eğitime de bir günlük ara verildi. Başta İstanbul olmak üzere Marmara bölgesinde birçok ilde bugün okullar tatildi. Ancak vatandaşlar şimdiden yarın için araştırmalara başladı. İstanbul'da yarın okullar tatil mi sorusunun yanıtı öğrenci ve veliler tarafından yoğun bir şekilde arama motorunda aranıyor. Peki İstanbul'da 1 Aralık Çarşamba günü okullar tatil mi? 1 Aralık Yarın okul var mı?

Yurdun batı kesimlerinde ve özellikle de Marmara bölgesinde etkili olmaya devam eden kuvvetli rüzgar hayatı felç etti. Can kayıplarının yaşandığı hava şartları sonrasında okullar İstanbul başta olmak üzere Marmara bölgesinde birçok ilde tatil edildi. İstanbul'da 1 günlük eğitime ara verildiği İstanbul Valiliği tarafından açıklanmıştı. Ancak bu kapsamda Veliler ve öğrenciler yarın için okulların Durumunu merak etmeye ve arama motorunda aramaya başladı. Peki İstanbul'da yarın okullar tatil mi? 1 Aralık İstanbul'da okullar tatil olacak mı? 1 Aralık Yarın okul var mı?

Yurdun Batı kesimlerinde ve özellikle de Marmara bölgesinde etkili olmaya devam eden kuvvetli rüzgar hayatı felç etti. Can kayıplarının yaşandığı hava şartları sonrasında okullar İstanbul başta olmak üzere Marmara Bölgesi'nde birçok ilde tatil edildi. İstanbul'da 1 günlük eğitime ara verildiği İstanbul Valiliği tarafından açıklanmıştı. Ancak bu kapsamda Veliler ve öğrenciler yarın için okulların Durumunu merak etmeye ve arama motorunda aramaya başladı. Peki İstanbul'da yarın okullar tatil mi? 1 Aralık İstanbul'da okullar tatil olacak mı? 1 Aralık Yarın okul var mı?

istanbulda-1-aralik-yarin-okullar-tatil-mi-valilik-aciklamasi-geldi-1-aralikta-okul-var-mi

1 ARALIK İSTANBUL'DA YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

İstanbul'da yarın okulların tatil olup olmayacağına ilişkin henüz İstanbul Valiliği tarafından yapılan bir açıklama bulunmuyor. Arama motorunda şu sıralar veliler tarafından yoğun bir şekilde araştırmalar yapılıyor ancak meteorolojiden verilen bilgilere göre yarın şiddetli fırtına Batı bölgeleri terk edecek.

30 KASIM'DA EĞİTİME ARA VERİLMİŞTİ

Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ! Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ!

İstanbul'da önceki gece başlayan ve dün de gün boyunca devam eden şiddetli fırtına sonrasında Valilik önlem olarak okulların tatil edilmesine karar verilmişti. Dün gece saatlerinde İstanbul Valisi Ali Yerlikaya sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak İstanbul'da 1 gün süreyle yani 30 Kasım Salı günü için eğitime ara verildiğini duyurmuştu.