İstanbul'da Getir çalışıyor mu 10 Mart 2022? 10 Mart İstanbul'da Getir eve servis yapıyor mu? Getir motokuryeler çalışıyor mu?

İstanbul'da 10 Mart 2022 Getir çalışıyor mu? İstanbul'da etkili olması beklenen yoğun kar yağışı nedeniyle İstanbul Valiliği bir takım önlemler aldı. Valilik tarafından yapılan açıklamada hem moto kuryelerin can güvenliği açısından hem de trafikte oluşabilecek aksamalar nedeniyle ikinci bir açıklamaya kadar trafikte motor kullanımı yasaklandı. İstanbul'da yaşayan vatandaşlar ise arama motorunda Getir çalışıyor mu 10 Mart 2022 sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki İstanbul'da 10 Mart 2022 Getir çalışıyor mu? 10 Mart Perşembe İstanbul'da Getir eve sipariş getiriyor mu?

Yapı kredi bankası 100 bin TL borç kapatma kredisine başladı! TC kimlik ile hemen sonuç alınacak! Yapı kredi bankası 100 bin TL borç kapatma kredisine başladı! TC kimlik ile hemen sonuç alınacak!

10 Mart 2022 İstanbul'da Getir çalışıyor mu, Getir eve sipariş getiriyor mu?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan uyarılara göre İstanbul'da 10 Mart perşembe ve 11 Mart Cuma günü yoğun kar yağışı etkili olacak. Sibirya’dan gelen soğuk hava dalgasının etkisi altına girmesi beklenen İstanbul'da Valilik bir takım önlemler aldı. Özellikle ulaşımda oluşabilecek aksamalar nedeniyle İstanbul Valiliği moto kuryelerin, motosikletlerin ve scooterların trafiğe çıkışını yasakladı. Bu durumda 10 Mart Perşembe günü İstanbul'da Getir eve sipariş getirmeyecek.

Getir açık mı 10 Mart 2021

10 Mart 2021 Perşembe günü Getir kapalı olacak. Ancak Getir büyük gibi araçla servis yapılan ürünlerin servisinin evlere dağıtımının gerçekleşeceği düşünülüyor. Şu an için Getir firması bu konuda bir açıklama yapmadı. Açıklama yapılması halinde ilerleyen dakikalarda sizlerle paylaşacağız...