İstanbul’da motokurye yasağı bitti mi devam ediyor mu? 14 Mart İstanbul'da moto kurye yasağı var mı? İstanbul'da moto kurye yasağı ne zaman bitecek?

İstanbul'un yoğun kar yağışı şimdi beraber Valilik tarafından moto kuryelerin trafiğe çıkması yasaklanmıştı. Evlerine sipariş vermek isteyen İstanbullular bugün sabah saatlerinden itibaren motokurye yasağı bitti mi devam ediyor mu? İstanbul'da motokurye yasağı ne zaman bitecek? 14 Mart motokurye yasağı var mı gibi soruların yanıtını araştırmaya başladı. Peki, İstanbul'da motokurye yasağı kaldırıldı mı?

Sibirya üzerinden gelen soğuk hava dalgası Perşembe gününden bu yana Türkiye'nin birçok ilinde etkili olmaya devam ediyor. Soğuk hava ve kar yağışından en çok etkilenen illerin başında ise İstanbul geliyor. Ancak bu defa İstanbul Valiliği kar yağışı başlamadan önlemlerini peşpeşe aldı. 11 Mart cuma gününden itibaren motor kuryelerin ve scooter kullananların trafiğe çıkışı yasaklandı. Bu durumda insanların evlerini sipariş vermek de pek mümkün olmadı. Ancak Bugünden itibaren kar yağışı başta İstanbul olmak üzere Yurdu terk ediyor. Peki, İstanbul'da motokurye yasağı kaldırıldı mı? 14 Mart İstanbul'da moto kurye yasak mı? İstanbul'da motor kurye yasağı ne zaman bitecek?

Gözden kaçırmayın

Türkiye Değil Ama Kolombiya Cumhurbaşkanı "Atatürk'ün Yolundan Gidiyoruz" Dedi! Sözleri Sonrası "Tokat Attı" Denildi... Türkiye Değil Ama Kolombiya Cumhurbaşkanı "Atatürk'ün Yolundan Gidiyoruz" Dedi! Sözleri Sonrası "Tokat Attı" Denildi...

İstanbul'da motor kurye yasağı kaldırıldı mı?

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya Dün Gece saatlerinde sosyal medya hesabından Müjdeli haberi verdi. Sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım yapan Vali Yerlikaya 14 Mart pazartesi saat 10 itibariyle motosiklet elektrikli scooter ve motor kuryelerin trafiğe çıkışlarına izin verileceğini söyledi. Vali Yerlikaya kar önlemleri sırasında kurallara uyan vatandaşları da teşekkür etti.

İstanbul'da 14 Mart moto kurye yasağı ne zaman bitiyor?

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'nın yaptığı açıklamaya göre İstanbul'da motor kurye yasağı 14 Mart pazartesi günü saat 10 itibarıyla sona eriyor. Yani bu sabahtan itibaren sipariş vermek isteyenler verebilecek.