AKOM tarafından Az önce yayınlanan son dakika uyarısına göre pazartesi gece 22.00’den itibaren İstanbul'da kar yağışı bekleniyor. İBB sözcüsü Murat Ongun da sosyal medya hesabından yazılı bir açıklama yaparak gece saatlerinde İstanbul'da başlayacak olan kar yağışının gece boyunca devam edeceğini duyurdu. Açıklamaların ardından öğrenci ve veliler ise yarın İstanbul'da okullar tatil olacak mı sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki 21 Aralık Salı İstanbul'da okullar tatil mi? İstanbul Valiliği kar tatili açıklaması son dakika gelişmeleri haberimizde…

AKOM'DAN İSTANBUL'A KAR YAĞIŞI UYARISI

AKOM son dakika açıklaması yaparak İstanbul'da bu gece 22.00’den itibaren karla karışık yağmurun etkili olacağını duyurdu. AKOM’un açıklaması sonrası İBB sözcüsü Murat Ongun Twitter hesabından bir paylaşımda bulundu. Murat Ongun açıklamasında, “AKOM’a göre karla karışık yağışlı hava bu gece 22.00’den itibaren İstanbul’da etkisini gösterecek ve soğuk hava cuma gününe kadar devam edecek. Olumsuz durumlar için tüm ekiplerimiz teyakkuzda olacak. Vatandaşlarımızı da tedbirli olmaları için uyarırız” dedi.

istanbulda-21-aralik-sali-okullar-tatil-mi-istanbul-valiligi-son-dakika-kar-tatili-aciklamasi-2

İSTANBUL'DA YARIN 21 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ?

AKOM ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan kar yağışı uyarısı sonrasında öğrenci ve veliler arama motorunda İstanbul'da 21 Aralık Salı okullar tatil mi sorusunun yanıtını araştırılmaya başlandı. İstanbul Valiliği tarafından şu ana kadar bir kar tatili açıklaması yapılmadı. Kar yağışının yoğun olması durumunda İstanbul Valiliği'nden gece saatlerinde sona gelmesi bekleniyor.