İstanbul'da gece yarısı Dolu yağışı başladı. Meteoroloji Müdürlüğü yaptığı açıklamada perşembe ve cuma günleri şiddetli Dolu yağışı olacağını dile getirdi.

İstanbul'da gece yarısı Dolu yağışı başladı. Meteoroloji Müdürlüğü yaptığı açıklamada perşembe ve cuma günleri şiddetli Dolu yağışı olacağını dile getirdi. İstanbul'da sert dolu yağışı saat kaçta başlayacak? 8 Ekim 2020 ve 9 Ekim 2020 tarihinde Dolu yağışının en çok olacağı saat merak ediliyor.Meteoroloji Dolu yağışı için uyardı!Meteoroloji Genel Müdürlüğü 8 Ekim 2020 Perşembe ve 9 Ekim 2020 Cuma günleri için il genelinde şiddetli yağış ve dolu uyarısı yaptı. Bir çok vatandaş arabaları gece yarısından korumaya başladı. Battaniye, Branda, Halı ve inşaat malzemeleriyle vatandaşlar gece yarısı başlayan Dolu yağışına karşı önlem aldı.Dolu saat kaçta yağacak?Meteoroloji Genel Müdürlüğü İstanbul'da Dolu yağışının en etkili olacak saatini duyurdu. İlk olarak 09:00 ile 12:00 arasında Dolu Yağışı başlayacak. Ancak gece yarısı 03:00'den sonra İstanbul'da bir çok yerde Dolu yağışı etkisini sürdürüyor.İstanbul'da Dolu Yağışı nedeniyle Vatandaşlar tedbir aldı!

Hemen hemen her ilde Dolu Yağışı için tedbirler alındı. Vatandaşlar arabasını ne gerekiyorsa korumaya özen gösterdi. Bir çok arabanın Battaniye, Branda, Halı ve inşaat malzemeleriyle üzeri örtüldü ve ortaya bu görüntüler çıktı.İşte Dolu tedbirleri!Dolu Yağışı ne kadar sürecek?

Gözden kaçırmayın

Rusya-Ukrayna Savaşında Tarihi Hamle! Zelenski Uyardı Ancak Birçok Ülkeyi Savaşa Dahil Edecek Bu Hamle Kimden Geldi?? Rusya-Ukrayna Savaşında Tarihi Hamle! Zelenski Uyardı Ancak Birçok Ülkeyi Savaşa Dahil Edecek Bu Hamle Kimden Geldi??


İstanbul'da Dolu Yağışı 2 gün sürecek. Meteoroloji Uzmanları yağışının 2 gün süreyle ara ara devam edeceğini açıkladı.