Son zamanlardaki lodos ve sağanak yağışlar vapur seferlerini de etkiledi. İstanbul'da alınan bu kararla birlikte vapurla yolculuk eden ve işine vapurla gidenler üzülecek. Son dakika Şehir Hatları A.Ş. vapur seferi duyurusu geldi...

İstanbul'da son zamanlarda lodos ve sağanak etkili bir şekilde kendini gösteriyor. Bu neticede önemli bir duyuru yapıldı. Bazı vapur seferlerinin iptal edildiği belirtildi. Hava durumundaki karışıklık, gün içerisinde ulaşıma da yansıyor. Peki hangi alanlardaki vapur seferleri geçici olarak kullanılmayacak? İşte detaylar...

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Vapur Seferleri İptal Edildi!

Maltepe-Adalar, Bostancı-Moda-Kadıköy-Kabataş ve Bostancı-Karaköy-Kabataş vapur seferlerinin hava muhalefeti nedeniyle iptal edildiği belirtildi. Bir sonraki duyuruya kadar vapur seferi gerçekleştirilemeyecek. Bu gelişme sonrasında diğer vapur seferleri alternatif olarak kullanılmaya başlandı.

Vapurlar Ne Zaman Çalışacak?

Son günlerde aktif olarak yaşanana hava ve deniz olaylarının sona ermesiyle birlikte vapur seferleri eski rutinine dönecektir. Özellikle de lodos ve sağanak yağışların kesilmesi bu konuda fazlasıyla önemli. Şehir Hatları A.Ş. tarafından yapılacak duyuruları paylaşmayı sürdüreceğiz. Konuyla ilgili merak edilenleri haber sitemizden öğrenebileceksiniz.