Kar yağışı geliyor! İstanbul'da 7 Şubat Cuma okullar tatil edildi mi? İstanbul'da yaşayan vatandaşlar ve milyonlarca öğrenci 7 Şubat okullar tatil edildi açıklamasının gelmesini bekliyor. Peki 7 Şubat Cuma İstanbul'da okullar tatil edildi mi? İstanbul Va

Kar yağışı geliyor! İstanbul'da 7 Şubat Cuma okullar tatil edildi mi? İstanbul'da yaşayan vatandaşlar ve milyonlarca öğrenci 7 Şubat okullar tatil edildi açıklamasının gelmesini bekliyor. Peki 7 Şubat Cuma İstanbul'da okullar tatil edildi mi? İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'dan 7 Şubat Okullar tatil açıklaması geldi mi? Yoğun kar yağışının başlaması beklenen 6-7 Şubat tarihleri için İstanbul'a Meteorolojiden üst üste uyarılar geliyor. İstanbul'da 7 Şubat okullar tatil mi sorusunun yanıtı haberimizde...Türkiye Genelinde yoğun kar yağışı yaşanması bekleniyor! Balkanlardan gelecek soğuk hava dalgası ve yoğun kar yağışının 6 Şubat - 7 Şubat gece saatlerinde başlaması beklenirken İstanbul için flaş uyarılar da peş peşe geliyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün İstanbul için yoğun kar yağışının ardından milyonlarca öğrenci, 7 Şubat Cuma Okullar tatil edildi mi? Sorusunun yanıtını araştırmaya başladı.Bu hafta İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli, Konya ve Edirne başta olmak üzere Türkiye'nin pek çok ilinde kar yağışının etkili olması bekleniyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü de 6 Şubat Perşembe gününden itibaren uyarılarına başladı. Peki yarın okullar tatil olacak mı? İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'dan açıklama geldi mi? 7 Şubat İstanbul'da okullar tatil mi?

Satoshi Token Kime Ait, Satoshi Coin Hangi Borsadan Alınır? Satoshi Token Kime Ait, Satoshi Coin Hangi Borsadan Alınır?


7 ŞUBAT İSTANBUL'DA OKULLAR TATİL Mİ?İstanbul için Meteoroloji Genel Müdürlüğü yoğun kar yağışına karşı uyarılarını yineliyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve ilgili kurumlar da karla mücadele için hazırlıklarını tamamlamış durumda. Hava sıcaklıklarının 7 Şubat Cuma günü 3-4 derece düşmesi beklenirken 7 Şubat Cuma günü okullar için tatil edilip edilmeyeceği de merak konusu oluyor.İstanbul için Vali Ali Yerlikaya'dan açıklama bekleniyor. İstanbul'da 7 Şubat 2020 Cuma günü okulların tatil edilip edilmediğiyle ilgili şu ana dek İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'dan bir açıklama gelmiş değil. Ancak 6 Şubat Çarşamba yani bugün akşam saatlerinde 7 Şubat Cuma günü İstanbul'da okulların tatil edilmesiyle ilgili olumlu veya olumsuz bir açıklama gelebilir. Milyonlarca öğrenci de Vali Yerlikaya'nın Twitter adresini takip ederek okulların tatil edilip edilmediğini öğrenecek.