1 Ocak 2021 tarihinde izleyicisi ile buluşacak olan Exxen, yayınlandığı andan itibaren tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Bunun yanı sıra bu platform içinde yer alacak yapımlar ise büyük bir ilgi ile beklenmektedir.

1 Ocak 2021 tarihinde izleyicisi ile buluşacak olan Exxen, yayınlandığı andan itibaren tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Bunun yanı sıra bu platform içinde yer alacak yapımlar ise büyük bir ilgi ile beklenmektedir.

İşte Benim Masalım ise yer alan bu yapımlardan birisi olmasının yanı sıra usta oyuncu kadrosu sayesinde şimdiden bir hayran kitlesi elde etmeyi başarmıştır. Aleyna Tilki ve Cemal Can Seven’ in başrollerinde yer alan bu dizi lisede geçmektedir.

İşte Benim Masalım Konusu


İşte Benim Masalım Konusu, günümüzde yer alan lise dizilerine farklı bir bakış açısı getirmektedir. Okulun en popüler kızlarının yanı sıra biraz çocuk ruhlu ama çok zeki ve yardımsever Aleyna’ nın mücadelesini anlatmaktadır. Sesi güzel olan ve dans etmeyi seven Aleyna, içinde yer alan korkudan dolayı İşte Benim Masalım izle Exxen İşte Benim Masalım dizisi oyuncuları ve konusu özelliklerini pek gösterememektedir.

Okula yeni gelen yakışıklı ve mütevazı Cemal Can ile yolları kesişen Aleyna’ nın birçok ortak noktası yer almaktadır. Her konuda desteklerini birbirlerine desteklerini esirgemeyecek bu ikili, sempatik halleri ve verdikleri mesajlar ile birçok kişinin yüreğine dokunacaktır. Ancak bunların yanı sıra kendini beğenmiş okulun en kötü kızlarına da büyük bir savaş açmaktadır. Yayınlanan ilk müzikle beraber oldukça büyük bir etki yaratan İşte Benim Masalım usta oyuncu kadrosu ile uzun bir süre akıllarda yer edinecek gibi görünmektedir.

İşte Benim Masalım Yayın Tarihi


İşte Benim Masalım tarihi, ilk fragmandan sonra merak edilen sorulardan bir tanesi olmaktadır. İlk yayın hayatı 1 Ocak 2021 yılında yayımlanacak olan platformun içerisinde her türe uygun yapımlar yer almaktadır. Bunun yanı sıra İşte Benim Masalım ise Exxen ilk yayınlanma tarihinden sonra tamamen belli olacaktır.

Aleyna Tilki Kimdir?


İşte Benim Masalım tarihinden de önce akıllarda yer edinen Aleyna Tilki’ nin hayatı ise merak konusu olmuştur. Günümüzün en çok araştırılan konularından biri olan Aleyna Tilki Kimdir? Merak edilen sorulardan bir tanesidir.

Aleyna Tilki 28 Mart 2000 yılında dünyaya gelmiştir. Müziğe ve dansa ilgisi olmasının yanı sıra ekranlara ilk olarak Yetenek Sizsiniz yarışmasında söylediği şarkılar ile başlamaktadır. Daha sonra Türkiye’nin en ünlü aranjörlerinden biri olan Emrah Karaduman’ la Cevapsız Çınlama şarkısını çıkarmıştır. Bu şarkı ile oldukça büyük bir hayran kitlesi elde eden Aleyna Tilki küçük yaşından itibaren büyük adımlarla kendi hayatını çizmiştir. Bunun yanı sıra çocuk bir ruha sahiptir. Hareketleri ile sempati uyandıran Aleyna Tilki hayatına müzik ve oyunculuk kariyeri ile devam edeceği tahmin edilmektedir.

Cemal Can Seven Kimdir?


Survivor yarışmasında bir anda tüm Türkiye’nin sevgisini kazandığı Cemal Can Seven, yeni oynayacağı dizi platformu ile oldukça büyük ses getirmiştir. Bunun yanı sıra ilk tanındığı andan itibaren Cemal Can Seven Kimdir?  Fazlasıyla merak edilen konulardan birisi olmaktadır.

Cemal Can Seven, 1996 İzmir doğumludur. Annesi gibi gördüğü bir ablasının aynı sıra annesi ve babasına fazlasıyla düşkündür. Eğitim hayatının bir bölümünü İzmir’ de tamamlayan Cemal Can, Üniversite eğitimi için İstanbul’ a gelmiştir. Burada Reklam Tasarımı ve İletişimi okuyan Cemal Can daha sonra okulunu dondurarak DJ olmaya kara vermiştir. Sporculuk yönünün yanı sıra oldukça sevimli ve sempatik bir tavrı vardır. Survivor yarışmasına iddialı yarışmacılardan biri olarak giren Cemal Can, 2020 şampiyonu olmuştur.

İşte Benim Masalım Oyuncuları


Exxen yapımları arasında oldukça iddialı bir dizi olan İşte Benim Masalım oyuncu kadrosu belli olarak dizi hakkında daha çok merak uyandırmıştır. İşte Benim Masalım Oyuncuları listesi;

  • Aleyna Tilki,

  • Cemal Can Seven,

  • Faruk Aran,

  • Göksu Büyükkahraman,

  • Nevra Serezli,

  • Merve Sevin,

  • Bengü Gürses.