İşte Benim Stilim yarışmacısından skandal! 3 yaşındaki çocuğa içki içirdiği görüntüler ifşa oldu

İşte Benim Stilim yarışmacısı Nazlı Hamarat skandal görüntüleri ile sosyal medyanın gündemine oturdu. 3 yaşındaki çocuğuna içki içiren Hamarat, sosyal medya kullanıcılarından tepki çekti.

Magazin 26.06.2021 - 14:41 26.06.2021 - 14:41 Volkan Arık

İşte Benim Stilim yarışması ile tanınan Nazlı Hamarat sosyal medyanın gündeminde. İş insanı Gaffar Aydın, Çocuğunun annesi Nazlı Hamarat'ın her gece alkol aldığını ve çocuğu ile ilgilenecek durumda olmadığını söyleyerek dava açtı. Velayet davası sırasında mahkemeye dilekçe veren Aydın, sosyal medya fenomeni Nazlı Hamarat'ın 3 yaşındaki çocuğuna içki içirdiğini söyledi ve görüntüleri de basına sızdı.

İş insanı Gaffar Aydın mahkemeye avukatı Deniz Alp İmamoğlu aracılığı ile verdiği dilekçede Nazlı Hamarat'ın her gece aşırı derecede alkol aldığını belirterek 3 yaşındaki çocuklarına bakacak durumu olmadığını söyledi. Velayet davası açan Aydın, aynı zamanda sosyal medyada tamam biri olan Nazlı Hamarat'ın kendisi aleyhinde ifadeler kullandığı onur kırıcı söz ve davranışlarda bulunduğunu da dilekçeye ekledi. Dava dilekçesinde aynı zamanda Nazlı Hamarat'ın eski eşinin faili meçhul bir cinayete kurban gittiği de geçerken velayetin getirdiği yükümlülüklere aykırı davrandığı çocuğa bakabilecek durumda olmadığı ve kira ödemelerini yapmadığı için de 8 ay arkadaşının evinde kaldığı iddia edildi.

iste-benim-stilim-yarismacisindan-skandal-3-yasindaki-cocuga-icki-icirdigi-goruntuler-ifsa-oldu-2

AŞIRI ALKOL ALIYOR ÇOCUKLA İLGİLENMİYOR

Nazlı Hamarat'ın yeni taşındığı evde çocuk odası olmadığını iddia edildiği dava dilekçesinde evinin sürekli dağınık hijyenik olmayan durumda olduğu ifade edildi. Dava dilekçesinde Nazlı Hamarat onu hemen hemen her gece aşırı derece alkol aldığı belirtilirken çocuğu ile ilgilenecek durumda olmadığı öne sürüldü. Dilekçede "Çocuğun davalı anne yanında kalmasının çocuğun bedeni, fikri ve ahlaki gelişimine engel olacağı açıkça ortadadır" denildi.

3 YAŞINDAKİ ÇOCUĞA İÇKİ İÇİRDİ

Diğer yandan Zafer Aydın tarafından sunulan Dilekçenin Aile Mahkemesi tarafından incelendiği ortaya çıkar kendi Nazlı Hamarat'ın 3 yaşındaki çocuklarına içki içirdiği ve kadeh tokuşturduğu görüntüler de ortaya çıktı. Diğer yandan kaydı alan kişinin çocuğa küfrettiğinde videoda duyuluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@