İstinye Parkta yaşanan çatışmadan ilk görüntüler gelirken Saldıranlar Kim? Afganlar mı? Suriyeliler mi? Mafya Hesaplaşması mı? Kimlikleri Açıklandı mı? soruları da yerini aldı. Kim Neden Saldırdı?

İstinye Park’ta kim neden saldırdı? İstinye Park taki silahlı çatışmada ölen ve yaralanan var mı? İstinye Park kim neden saldırıda bulundu? soruları araştırılırken silahlı çatışma olduğu bilgisi ile gelen fotoğraflar ve haberler dehşete düşürdü.

İstanbul Sarıyer Ayazağa’daki İstinye Park’ta bulunan bir kafede silahlı çatışma çıktı ve AVM’deki kafede çıkan silahlı çatışma sonrası bölgeye polis ekipleri sevk edildi.

AVM'de silahlı çatışma | soL haber

Türkiye'de artık artan silahlı saldırıların son adresi Istanbul'daki ünlü büyük AVM olan İstinye Park oldu. İstanbul İstinye Park AVM'de Masa Restoran da iki yabancı grup arasında silahlı çatışma çıktığı ve yaralılar olduğu ilk ulaşılan bilgi.

Yaşanılan çatışmada 6 kişi yaralanırken, ihbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Polis ekipleri olay yerinde güvenlik önlemi alırken, ambulansla hastaneye kaldırılan yaralılardan birinin durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Adsız16

Ünlü isimlerin ve zenginlerin uğrak yeri olan İstinye Park'ta yaşanan silahlı çatışma da henüz net bir bilgiye ulaşılamazken daha geçtiğimiz haftalarda yine aynı şekilde Vadi İstanbul AVM'de yaşanan yabancı uyruklu iki grup çatışması sonrası şimdi yaşanan bu ikinci AVM çatışması korku yarattı.

İç Anadolu’yu Keşfetmeniz İçin 9 Neden İç Anadolu’yu Keşfetmeniz İçin 9 Neden

Adsız17

Akıllara İstanbul Sarıyer’de Vadistanbul AVM’deki The Galliard Restoran’da 11 Eylül’de 20.00 sıralarında yaşanan iki grup arasında silahlı Çatışma geldi. Çatışma sırasında Azerbaycanlı Rakif A. (35), Mehraj K. (26), Qulam İ. (23) ile İranlı Seyyad A. (33) ve Türk vatandaşı Fatih Mehmet K. yaralanmıştı.

Cep telefonların bile çıkartılarak girildiği alış-veriş mekanlarındabile yaşanan silahlı çatışmaların sonu gelmezken akıllara, Türkiye'de artan uyuşturucu trafiğinin bu saldırılarda ne kadar payı olduğu sorusu takıldı.

Devamı geliyor...

Resim