İstisnasız herkese 200 TL dağıtılıyor! Şartı yok sadece başvuru yapmak yetiyor. Son başvuru tarihi 31 Ekim 2021. Son dönemlerde bankaların peş peşe yaptığı kampanyalara bir yenisi daha eklendi. İş Bankası yaptığı duyuru ile birlikte işte ipli olan herkese 200 TL daha atacağını açıkladı. Yapmanız gereken tek şey iş cep uygulamasını cep telefonunuza indirmek ve ardından müşteri olmak istiyorum bölümüne ulaşmak. Hemen buradan online şekilde hesap açarak 200 TL kazanma şansını elde edebilirsiniz. Üstelik herhangi bir şart bulunmuyor tek şart başvuru yapmak. Herkese 200 TL bu dağıtan İş Bankası şubeye gitmeden anında bu ödemeyi yapıyor. Bankanın verdiği 200 TL ise dilerseniz nakit olarak kullanıma açık oluyor dilerseniz de online alışverişlerde kullanabiliyorsunuz.

Hiçbir şart olmadan 200 TL kazanmak istemez misiniz? İşte iş bankası bu soruyu sordu ve vatandaşlardan aldığı cevap doğrultusunda yepyeni bir uygulamaya daha imza attı. Milyonlarca kişiyi ilgilendiren yeni kampanyaya göre İş Bankası müşterisi olan herkese 200 TL maxi puan dağıtılıyor. Yapmanız gereken tek şey iş cep uygulamasını telefonunuza indirmek ve ardından müşteri olmak istiyorum butonuna tıklamak. İş Bankası kredi kartı sahibi olduktan sonra 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde 200 TL maxi puan puan kazanma şansınız doğuyor. Ayrıca temassız ödemelerde nakit parayı kullanabileceğiniz gibi internet alışverişlerinizde de kullanma şansınız var.

istisnasiz-herkese-200-tl-dagitiliyor-sarti-yok-sadece-basvuru-yapmak-yetiyor-son-basvuru-tarihi-1

ANINDA 200 TL YATIYOR

İş Bankası bugün resmi internet sitesi üzerinden bir açıklama yaparak iş cep müşteri olmak istiyorum özelliği üzerinden başvuru yapanlara hesap açılması durumunda 200 TL maxi puan yatırılacağını duyurdu. Yani iş bankasına hesap açtıktan sonra hemen 200 TL kredi kartınıza yüklenecek. Üstelikte şubeye gitmenize gerek kalmayacak görüntülü görüşmeyle nerede olursanız olun dakikalar içerisinde hesabınız açılacak ve İş Bankası ailesine katılmış olacaksınız.

istisnasiz-herkese-200-tl-dagitiliyor-sarti-yok-sadece-basvuru-yapmak-yetiyor-son-basvuru-tarihi-2

SON BAŞVURU 31 EKİM 2021

İş Bankası tarafından yayınlanan bu duyuru ile birlikte kampanya bugünden itibaren başladı. 31 Ekim 2021 tarihine kadar başvurular açık olacak. İş Bankası kredi kartına başvuru yapanlar tek seferde yapacakları ilk 200 TL ve üzeri alışveriş için 200 TL Maksi puan kazanacak. Aynı zamanda kartlarını İş Bankası tarafından yayınlanan bu duyuru ile birlikte kampanya bugünden itibaren başladı. 31 Ekim 2021 tarihine kadar başvurular açık olacak. İş Bankası kredi kartına başvuru yapanlar tek seferde yapacakları ilk 200 TL ve üzeri alışveriş için 200 TL Maksi puan kazanacak. Aynı zamanda kartlarını teslim edilmesini beklemeye teslim edilmesini beklemeye gerek yok. İş cep uygulaması üzerinden kartınızın bütün detaylarına ulaşarak anında internet alışverişi ve mobil temassız ödemeler yapabilirsiniz. Yani kartın eve gelmesini beklemeden 200 TL kazanma şansınız bulunuyor.

istisnasiz-herkese-200-tl-dagitiliyor-sarti-yok-sadece-basvuru-yapmak-yetiyor-son-basvuru-tarihi-3

BAŞVURULAR TELEFON BANKACILIĞI İLE DE YAPILIYOR

İş Bankası’nın yeni kampanyasına katılmak isteyenler Internet Şubesi üzerinden, mobil bankacılık hizmetleri üzerinden ve aynı zamanda telefon bankacılığı üzerinden de başvuru işlemlerini yapabiliyor. İş bankasının mobil telefon bankacılığı hizmetleri 0 857 724 0 724 numaralı telefon üzerinden gerçekleşiyor. En yakın İş Bankası şubesine giderek başvuru yapmak da mümkün.