AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, AKP'nin 21. kuruluş yıl dönümü dolaysıyla AKP'li yöneticilere ve milletvekillerine İsviçre malı saat hediye etmişti ki yazılı basının gündemi yine bu saatler oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AKP'nin 21. kuruluş yıl dönümü dolaysıyla parti yöneticileri ile milletvekillerine İsviçre malı saat hediye ederken saatte Cumhurbaşkanlığı forsu ve Erdoğan’ın imzası da dikkat çekmişti.

Tarihi Eser Kayıpları Sayıştay Raporları İle de Resmiyet Kazandı! Onbinlerce Eser YOK! Savunma İse Daha ilginç! Tarihi Eser Kayıpları Sayıştay Raporları İle de Resmiyet Kazandı! Onbinlerce Eser YOK! Savunma İse Daha ilginç!

Erdoğan'dan parti yöneticilerine kuruluş yıl dönümü hediyesi; Cumhurbaşkanı forslu İsviçre saati

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin 21. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Bakanlar, Milletvekilleri ve parti yöneticilerine İsviçre malı kol saati hediye etmesi sonrası, ilk defa bir "Partili Cumhurbaşkanı" süreci yaşanan Türkiye'de bu partiye özel ve pahalı olan hediyelerin masrafının kim ve ne şekilde karşılandığı merak edilirken henüz bir açıklama gelmedi.

İşte o partiye özel hediye olan saat;