Aslen İzmirli olan ve ailesiyle birlikte İzmir’de yaşayan 32 yaşındaki Kemal Can Çömez, Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu. Manchester Üniversitesinde Operasyon Proje ve Tedarik Zinciri Yönetimi Bölümünde yüksek lisansını tamamlayan ve

Son Dakika TBB Açıkladı: Depremden Etkilenenlerin Banka Borçları Erteleniyor! Son Dakika TBB Açıkladı: Depremden Etkilenenlerin Banka Borçları Erteleniyor!
Aslen İzmirli olan ve ailesiyle birlikte İzmir’de yaşayan 32 yaşındaki Kemal Can Çömez, Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu. Manchester Üniversitesinde Operasyon Proje ve Tedarik Zinciri Yönetimi Bölümünde yüksek lisansını tamamlayan ve şu anda babasıyla birlikte satın alma ve lojistik alanında çalışan Kemal Bey, yarışmada 15.000 TL kazanmayı hedefliyor.

Şimdi çift joker hakkıda bulunan Kemal Can Çömez, 30 Bin TL soruya geldi. Kim milyoner Olmak İster'de sorulan 30 bin TL'lik soruda;

İsviçreli bilim insanlarının yaptığı bir araştırmaya göre 1969 2008 arasında ölen insanların yüzde 13,8'i hangi gün ölmüştür?

A- Doğum günlerinde

B- Evlilik yıl dönümlerinde

C- Eşlerinin doğum günlerinde

D- Boşanma yıl dönümlerinde