Tam kapanmaya geçeceğinin açıklanması ile birlikte dünden beri trafik kitlendi. Özellikle Bodrum girişinde uzun kuyruklar oluştu. Uzmanlar ise durumdan endişeli. İtalya'nın geçen sene yaşadıklarını yaşayacağız uyarısı yapıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kabine Toplantısı sonrası tam kapanma ilan etti. Ancak genelgede yine pek çok kişi ve kurumun çalışıyor olması tartışmalara yol açtı. Maske cezaları tartışma yaratırlen yine yeni yasakların da saçmalıık olduğu tartışması devam ederken İstanbul'dan göç başladı!

18 günlük tam kapanmayı fırsat bilenler arabalarına atlayarak kimi yazlıklarına, kimi memleketlerine kimi de açık olacak olan otellere gitmeye başladı. Trafik 2 gündür milim milim ilerlerken bu son günde büyük bir trafik kitlenmesi yaşanması bekleniyor.

Özellikle Bodrum yolunun oldukça yoğun olduğu görülürken uzmanlar korkutan açıklamayı yaptı. Geçtiğimiz sene İtalya'da sokağa çıkma yasakların açıklanması ile binlerce insan korona sayısı az olan batı kesimlerien giderek virüsü yaymıştı ve İtalya Covid 19'u en kritik şekilde geçiren Avrupa ülkesi olmuştu. Şu an yaşanan durumda İtalya'yı hatırlattı. Uzmanlar bu 18 gün için şehir değiştiren ve tatile çıkan topluluğun virüsü yayacağından endişe duyuyor. Daha sonra İstanbul'a dönecek bu kişiler aynı şekilde İtalya'da ki gibi bir çımaza neden olacak.

Trafik resmen durdu!

Yapı Kredi Konut Kredisi Faizlerini Düşürdü! TOKİ Alamayan Üzülmesin Hemen Başvursun Yapı Kredi Konut Kredisi Faizlerini Düşürdü! TOKİ Alamayan Üzülmesin Hemen Başvursun

Özellikle Muğla girişinde yaşanan yoğunluk Emniyet'i harekete geçirdi. İstanbul, Ankara ve İzmir plakalı araçların uzun kuyruklar oluşturduğu görüldü. Trafiğin özellikle Bodrum girişinde başladığı görüldü.