İvana Trump neden öldü? İvana Trump hastaığı neydi? İvana Trump kaç yaşında vefat etti. Gece yarısı ABD basının sallayan ölüm İvana Trump vefatı sebebi araştırılıyor.

Eski ABD Başkanı Donald Trump'ın eski eşi İvana Trump öldü mü? ABD Başkanı Donald Trump'ın ilk eşi Ivana Trump neden öldü, öldürüldü mü? Hastalığı neydi? Her hareketi, sözü ve davranışı ile gündem olan eski ABD başkanının boşandığı eşi Ivana Trump öldü! Şoke eden ölümle ilgili ayrıntılar ortaya çıktı. Detaylar haberimizde sizlerle...

Eski ABD Başkanı Donald Trump'ın eski eşi Ivana Trump hayatını kaybetti. Haber ajanslarına son dakika olarak düşen habere göre Joe Biden'dan önceki ABD Başkanı Donald Trump'ın eski ve ilk eşi İvana Trump öldü. 73 yaşında olduğu bildirilen Ivana Trump'ın ölüm nedeni merak ediliyor ve internette sıklıkla araştırılıyor. Donald Trump'ın eski eşi Ivana Trump'ın dairesinde ölü halde bulunduğu ortaya çıktı.

Ivana Trump Neden Öldü? İvana Trump Hastalığı Neydi?

Resmi olarak açıklanan haber! Maaşınızın 15 katına kadar ödeme! Resmi olarak açıklanan haber! Maaşınızın 15 katına kadar ödeme!

73 yaşında dairesinde ölü olarak bulunan İvana Trump'ın kalp krizine bağlı olarak yaşamını yitirdiği iddia ediliyor. ABD'nin bir önceki, olaylı başkanı Donald Trump'ın eski eşi olan Ivana Trump, 73 yaşında hayata gözlerini yumdu. Donald Trump'ta eski eşinin vefatının ardından yazılı olarak açıklamada bulundu. Eski eşi hakkında "İlham verici bir hayat sürdü" diyen Trump, ortak üç çocukları Donald Jr, Eric ve Ivanka'dan da söz etti.

İvana Trump Kimdir? 

20 Şubat 1949 doğumlu olan Ivanka Trump, 1977'de Donald Trump ile dünya evine girdi. Olimpiyatlarda boy gösteren bir kayakçı olan İvanka Trump aynı zamanda gençliğinde modellik de yapmıştı. İvanka ile Donald Trump çiftinin evlilikleri 1992'de boşanma ile sonuçlandı. Ivanka Trump ile Donald Trump'ın, Eric, Ivanka ve Donald Trump Jr. isminde üç ortak çocukları bulunuyordu.