İyi Günde Kötü Günde izlendi mi tuttu mu? Reytingleri nasıl?  İyi Günde Kötü Günde kaç bölüm sürecek? her yerde aranmaya başladı.  Başrollerini Elçin Sangu, Ozan Dolunay ve Yasemin Allen’nın paylaştığı ‘İyi Günde Kötü Günde’nin oyuncu kadrosu netleşti.

 İyi Günde Kötü Günde izlendi mi tuttu mu? Reytingleri nasıl?  İyi Günde Kötü Günde kaç bölüm sürecek? her yerde aranmaya başladı. Başrollerini Elçin Sangu, Ozan Dolunay ve Yasemin Allen’nın paylaştığı ‘İyi Günde Kötü Günde’nin oyuncu kadrosu netleşti. İyi Günde Kötü Günde dizisinde üçlüye kadroda Şenay Gürler, Derya Alabora, Nergis Kumbasar, Hakan Salınmış, Ali Yağcı, Sinan Albayrak, Hande Yılmaz, Deniz Işın, Turgay Erdoğan eşlik ediyor.Bir yanda nikah masasında terk edildiği adamın düğününü organize etmek zorunda kalan Leyla (Elçin Sangu) diğer yanda gitmesinin nedenini herkesten saklayan Sarp (Ozan Dolunay) ve ikilinin ortasında her şeyden habersiz evlilik hayalleri kuran Melisa (Yasemin Allen)… Kaderin cilvesi birbirlerine düğümlenen bu üç kişinin hayatı öylesine karışır ki çözmeye çalıştıkça işin içinden çıkmak imkansız hale gelir.

Terzi Dizisi 2. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak? Terzi Dizisi Konusu ve Oyuncuları… Terzi Dizisi 2. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak? Terzi Dizisi Konusu ve Oyuncuları…


İstanbul'un çeşitli semtlerinde çekilen İyi Günde Kötü Günde  izlendi mi tuttu mu? Kaç bölüm sürecek sorularının yanıtına....İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE KAÇ BÖLÜM SÜRECEK?Ne yazık ki İyi Günde Kötü Günde dizisi izleyicilerin ilgisini çekmeyi başaramadı. 12 Eylül 2020 Cumartesi reyting sonuçlarına baktığımızda totalde 8. sırada yer bulabilen dizi AB reyting sıralamasında 9. sırada yer aldı.Cumartesi akşamları yayınlanan İyi Günde Kötü Günde dizisinin rakipleri MasterChef Türkiye, Zumrüdüanka, Kuzey Yıldızı ve Kalk Gidelim gibi iddialı yapımlarla reyting mücadelesine giren dizi bu şekilde ne kadar dayanabilir bilemiyoruz.Ancak kanalların bir dizinin tutup tutmayacağını 3-5 bölüm sonra anladığını hesaba katarsak İyi Günde Kötü Günde'nin akıbeti önümüzdeki haftalarda ortaya çıkacaktır. İyi Günde Kötü Günde her cumartesi akşamı Star TV'de...İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE İLK BÖLÜMDE NELER OLDU?Leyla, başarılı ve düzgün bir düğün organizatörüdür. Şirketin patronu Aslıhan, kızı Melisa’nın düğününü de başarılı bir şekilde gerçekleştirse Leyla’yı terfi edeceğini söyler. Sarp, sevgilisi Melisa ile evlenmek ve ünlü bir oteller zincirine müdür olarak atanmak için Londra’dan İstanbul’a taşınır.Leyla terfi alacağı için, Sarp ise hayatında yeni bir sayfa açacağı için çok mutludur. Ancak ikisi de karşılaştıklarında büyük bir şok yaşayacaklarının farkında değillerdir. Sarp, beş sene önce Leyla’yı nikah masasında terk edip gitmiştir. Nedenini kimse bilmemektedir. Şimdi Leyla, hayallerini mahveden adamın düğününü organize etmek zorundadır.