İyi Günde Kötü Günde ne zaman başlayacak? Star TV hangi gün yayınlanacak her yerde aranmaya başladı. Kanallardan yeni dizi haberleri bir bir gelmeye başlarken, bunlardan biri de Star TV'nin yeni dizisi İyi Günde Kötü Günde oldu.

İyi Günde Kötü Günde ne zaman başlayacak? Star TV hangi gün yayınlanacak her yerde aranmaya başladı. Kanallardan yeni dizi haberleri bir bir gelmeye başlarken, bunlardan biri de Star TV'nin yeni dizisi İyi Günde Kötü Günde oldu. Oyuncu kadrosuyla şimdiden merak uyandıran dizinin okuma provaları yapıldı. Hazırlıkları devam eden İyi Günde Kötü Günde dizisinin detayları ise şimdiden merak edildi. Herkes arama motorlarında Elçin Sangu'nun yeni dizisi İyi Günde Kötü Günde'nin konusu ne? Oyuncuları kimler? araştırıyor. Biz de sizler için bu detayları haberimizde derledik.Star TV'de ekranlara gelmesi planlanan dizi, nikah masasında terk edildiği adamın düğününü organize etmek zorunda kalan Leyla’nın izlemeye doyamayacağınız sımsıcak hikayesini renkli bir anlatımla ekrana taşıyacak. Dizide Leyla karakterine güzel oyuncu Elçin Sangu hayat verecek. 

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!
İyi Günde Kötü Günde oyuncuları kimler?Dizinin başrollerini Elçin Sangu, Ozan Dolunay ve Yasemin Allen paylaşırken Şenay Gürler, Derya Alabora, Nergis Kumbasar, Hakan Salınmış, Sinan Albayrak, gibi usta oyuncuların yanı sıra; Ali Yağcı, Deniz Işın ve Tugay Erdoğan gibi ünlü isimler de yer alacak.İyi Günde Kötü Günde ne zaman başlayacak? Star TV hangi gün yayınlanacakOkuma provalarına başlanan dizinin yayın tarihi henüz belli olmadı fakat çekimlerin yakın bir tarihte başlatılması planlanıyor. Dizinin yayın tarihi belli olur olmaz sizlerle paylaşacağız.