İYİ Parti'nin reklam filmi 10 maaşlı AKP'lileri hedef aldı...

"10 maaşlı AKP'liler" konulu bankamatik reklam filmi İyi Parti'den geldi. Yankı uyandıran reklam filminde, vatandaşlara "Yarınlar senin olacak" dendi.

İYİ Parti'nin yeni reklam filmi sosyal medyaya ilk sıradan girdi.

Vatandaşlar, geçim derdindeyken, birden fazla ve fahiş maaş alan AKP'lilere her geçen gün bir yenisi eklenirken, vatandaşın ise enflasyonun altında ezilmeye devam etmesi İYİ Parti tarafından "reklam filmi" oldu.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin de AKP’nin Kızılcaham kampındaki, “Enflasyonla birlikte büyümeyi tercih ettik. Bu sistemden dar gelirliler hariç üretici firmalar, ihracatçılar kâr ediyorlar” sözleri ile dar gelirlilerin bilinçli bir şekilde enflasyona kurban edildiği gündemde konuşulurken gelen bir reklam filmi de çok konuşuldu.

Her gün başka bir AKP'li bürokratın birden fazla maaş aldığının ortaya çıkmasını konu edinen İYİ Parti'nin reklamı gündeme damgasını vurdu.

İYİ Parti'nin reklamında "10 maaşlı bu adaletsiz düzen bitecek. Yarınlar senin olacak" mesajı verildi.

Acun Yine Yaptı Yapacağını! Dev Kadro İle Bir Efsaneye Yine Acun Ilıcalı İmza Attı! Acun Yine Yaptı Yapacağını! Dev Kadro İle Bir Efsaneye Yine Acun Ilıcalı İmza Attı!

İşte o reklam filmi;

Adsız-207