Fox TV'nin sevilen dizisi İyilik de bu hafta Koray'ın ölümü seyiriciyi sarsrı. Peki Koray ölecek mi? Iyilik Koray öldü mü?

Fox TV'nin başrollerinde Hatice Şendil, İsmail Demirci ve Sera Kutlubey'in yer aldığı İyilik dizisi yeni  bölümüyle bu hafta ekranlara geldi.

Kıvanç Tatlıtuğ'un Eşi Öpüşme Sahnelerinden Rahatsız mı? Başak Dizer Serenay Sarıkaya Hakkında Ne Düşünüyor? Kıvanç Tatlıtuğ'un Eşi Öpüşme Sahnelerinden Rahatsız mı? Başak Dizer Serenay Sarıkaya Hakkında Ne Düşünüyor?

İyilik dizisi yeni sezonunda yine oldukça heyecanlı bölümleri ile seyiricisine kendini beğendirmeyi başardı. Geçen sezon iyi bir iş çıkaran İyilik dizisi yeni sezonda yine bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi.

İyilik dizisi yeni bölümünde Sera Kutlubey'in canlandırdığı Damla ile Özgür Çevik'in canlandırdığı Koray ın savaşı ölümle bitti! Sözleri ile Damla'yı çileden çıkaran Koray, Damla'nın sinir krizine uğradı. Damla bir hışımla Koray'ın başına kar küresiyle vurur ve Koray ölür.

Fragmanda Damla, bir adamın cesedini gömmeye çalışırken o kişi gerçekten Koray mı çıkacak?

Peki İyilik dizisinde Koray gerçekten öldü mü? Koray ölecek mi? Özgür Çevik diziden çıkacak mı? Uzun zamandır görülmeyen Koray karakteri diziden ayrılıyor mu?

Heyecanın bir an bile düşmediği yeni bölümde Koray öldü mü merak ediliyor.. Gelecek haftalarda ters köşe yaşanacak mi? Ekranlarda görmeyi özlediğimiz Özgür Çevik diziden ayrılıyor mu?