Star TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisi reytinglerde tarumar etti. FOX TV ve TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve geçtiğimiz hafta reyting rekorları kıran diziler apar topar finale gidiyor.

Cuma akşamı reyting savaşı yeniden kızıştı. 2 hafta beklenecek Arka Sokaklar dizisinin eklenmesiyle birlikte Cuma akşamı reytinglerde savaş başlayacak. Ancak Star TV ekranlarında öyle bir dizi yayınlanıyor ki dizi reyting rekorları kırıyor!

Yalı Çapkını zirveye yerleşti!

Star TV ekranların yeni dizisi Yalı Çapkını cuma akşamı rekor kırdı. Star TV eski günlerine adeta geri dönüyor. Hem hikaye hem senaryo ile rekorlar kıran Yalı Çapkını Total'de 7,15 AB 6,37 ve ABC 6,59 reyting alarak rekor kırdı. Hem hikaye senaryo kadar müzikler, çekimler ve kurgu da bambaşka bir iş yorumu yaptırdı. Bu reytinglerle Star TV yıllar sonra özlenen günlerine geri döndü.

Star TV durmayacak!

Sezonun en doğru hareketini yapan, Masumlar Apartmaı, Kırmızı Oda, Camdaki Kız gibi reyting rekortmeni dizilerle damga vuran OGM, bu sezon Yalı Çapkını dışında Çöp Adam, Abı Hayat ve Kral Kaybederse gibi dizileri Star TV için hazırlıyor ve Ekim ayında yayında olacak. 

Yalı Çapkını dizinin bu reytingler ardından 10 reytingi hemen görmesi bekleniyor. Geçtiğimiz hafta ile bu hafta arasında 3+ reyting yaparak zirveye yerleşen Yalı Çapkını Star TV mutlu ederken diğer kanallar kan ağladı.

 Star TV ile Yalı Çapkını Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?  Star TV ile Yalı Çapkını Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

İyilik finale gidiyor!

Bir çok dizi hazırlayan ve geçtiğimiz hafta zirvede olduğu için ilk olarak Mahkum dizisini bitirme kararı alması beklenen İyilik, dün aldığı reytingler sonrası FOX TV ilk final yapacak dizisi konumuna geldi Totalin zirvesinden 7. sıraya kadar gerileyen İyilik dizisi için artık final çanları çalıyor.

Kasaba Doktoru bitiyor!

Geçtiğimiz sezonda bekleneni vermeyen Kasaba Doktoru, Yalı Çapkını dizisi sonrası adeta reytinglerde çakıldı. Kasaba Doktoru aldığı kötü sonuçlar sonrası Ekim ayının sonunda final yapacağı öğrenildi.