Gökyüzünde aynı anda beliren ve yaklaşık bir saat gözlemlenen 5 ışık korku yarattı...

Meral Akşener Neden "Cumhurbaşkanı aynı zamanda imamlık yapmak durumunda" Dedi? Bu Sözlerin Ardından 1994 Senesi Çıktı! Meral Akşener Neden "Cumhurbaşkanı aynı zamanda imamlık yapmak durumunda" Dedi? Bu Sözlerin Ardından 1994 Senesi Çıktı!

ABD'nin San Diego bölgesinde gökyüzünde aniden beliren gizemli ışıklar dünya gündemine yerleşti. Yaklaşık 1 saat boyunca havada kalan gizemli ışıklar sosyal medyanın da ilgi odağı oldu.

Önceki gece gökyüzünde görülen gizemli ışıklar San Diego bölgesinde yer alan Mission Plajı ve şehrin Paradise Hills bölgesinde yaşayanlar tarafından farkedildi.

Gökyüzünde hareket eden tanımlanamayan cisimlerin videoları Twitter'da da paylaşılırken ışıkların yaklaşık bir saat boyunca parlamaya devam ettiği iddia edildi.

Twitter'da ışıkların bir videosunu paylaşan Mission Hills sakini Gabe Gunlock, ABC News'e verdiği röportajda kıyıdan uzakta garip, parlak ışıklar fark ettiğini ve çekim yaptığını söyledi.

Gabe Gunlock'un "Okyanusun üzerinde birden fazla yüzen ışık vardı. Çok sakin, çok parlaklardı. Turuncu, kırmızımsı ışıklardı" sözleri medyada yayılırken ise bölgede yayın yapan haber kanalı ABC7, o sırada gökyüzünde askeri veya ticari uçakların olmadığı bildirildi.

Konuyla ilgili henüz bir resmi açıklama ise yapılmadı.