İzmir Depremi sonrası sosyal medyada iğrenç haberler de geliyor. İzmir depremi bir çok yere yayan kullanıcılardan en ağırı ve alçağı Asena Türk'ün ve ensonhaber sitesinin okuyucularından geldi.

İzmir Depremi sonrası sosyal medyada iğrenç haberler de geliyor. İzmir depremi bir çok yere yayan kullanıcılardan en ağırı ve alçağı Asena Türk'ün ve ensonhaber sitesinin okuyucularından geldi. Ensonhaber kullanıcıları ve Asena Türk'ten alçak bir saldırı geldi.

Asena Türk'ten alçak saldırı!

Sosyal medyada ilk olarak Asena Türk ismiyle paylaşımlar yapan bir kullanıcısı daha sonra ismini değiştirdi.  Asena Türk ilk olarak ismini değiştirse de hemen ardından hesabı kapattı. Ancak Asena Türk için sosyal medyadan Emniyet Genel Müdürlüğüne yakalanması için baskı yapılıyor.Ensonhaber okuyucu abarttı!Aynı Asena Türk gibi bir çok kullanıcı depremle ilgili ciddi ciddi dalgalar geçmeye başladı. Bir çoğu isimsiz olan kullanıcıları bir o kadar da destek çıkanlar oldu. Asena Türk şu anda haber alınamıyor ve hesaplarını kapatarak ortadan kayboldu.