Tarkan’ın 9 Eylül’de konser vereceği sahne çöktü ancak megastardan adeta bir meydan okuma geldi.

İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı dolayısıyla düzenlenecek etkinliklerde kullanılmak üzere kurulan sahnenin çökmesi üzüntü yarattı.

Olayla ilgili açıklama yapan Tunç Soyer, "Tarkan'ın sahne alacağı konser alanında yaşanan kaza için çok üzgünüz. Herhangi bir can kaybı ve yaralanma olmaması ile teselli buluyoruz" ifadesini kullanırken olayı yolda öğrenen Tarkan'dan da çok konuşulan bir açıklama geldi.

Turizmin Son Umudu Yaz! 'Seçimlerin ardından talep artacak' Turizmin Son Umudu Yaz! 'Seçimlerin ardından talep artacak'

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanı yakınlarında Kordonboyu’na kurulan sahnenin üst kısmı, işçilerin çalıştığı esnada henüz belirlenemeyen bir nedenle çöktüğü konuşulur ve tartışılırken "Bu konserin gerçekleşmesi için elimizden ne gelirse yapacağız" diyen Tarkan alkışlandı.

AK Parti'den Tarkan'a 'Geççek' tepkisi: Trol şarkısı kavgası

Sahnenin çöküşünü yolda öğrenen Tarkan ise sosyal medya hesabından önce “İzmir'e giderken sahnemin yıkıldığı haberini aldım. Çok üzüldüm ama can kaybı ve yaralı olmamasına çok sevindim. Emek veren herkesin ve ekip arkadaşlarımın iyi olduğunu bilmek beni çok mutlu etti. Herkese çok geçmiş olsun. ” dedi ve sonra şu satırlar ile seslendi;

TARKAN – Geççek - YouTube

"Bu arada ben yoldayım. İzmir’e gidiyorum. Bu konserin gerçekleşmesi için elimizden ne gelirse yapacağız."