Son Dakika İzmir'de çatışma da vurulan kişi belli oldu. Karşıya tribünün sevilen ismi Dobo Metin hayatını kaybetti. Metin Arslan kimdir? Dobo Metin kaç yaşında nereliydi? Dobo Metin ve arkadaşlarına kim sıktı? Metin arslan tanıyalım!

Son Dakika İzmir'de gece yarısı çıkan çatışmada ölen kişi belli oldu! Karşıya tribünün sevilen ismi Dobo Metin hayatını kaybetti! Gerçek ismi Metin Arslan olsa da İzmirde herkes onu Dobo Metin olarka tanıyordu.

Dobo Metin öldü mü? Karşıyakalı Metin Arslan öldü mü?

Karşıya tribün lideri Dobo Metin uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetti. Karşıyaya tribünden herkesin çok sevdiği Dobo Metin ölmesie Göztepe taraftarı bile çok üzüldü.

Ancak Dobo Metin'in Göztepe de öldürülmesi Karşıya ve Göztepe taraftarını karşı karşıya getirir mi merak ediliyor.

PTT Acil İhtiyacınıza Çözüm Olarak Muslukları Sonuna Kadar Açtı! 40.000 TL Tek Kalemde Verilecek PTT Acil İhtiyacınıza Çözüm Olarak Muslukları Sonuna Kadar Açtı! 40.000 TL Tek Kalemde Verilecek

Metin Arslan kimdir? Dobo Metin kimdir?

Dobo Metin Karşıyaka tribün lideridir. Gece yarısında Göztepe Köprüsü altında seyir halindeyken keleş silahlarıyla pusu kurularak öldürüldü. Tüm İzmir'i yasa boğan ölüm İzmir çatışmada Dobe Metin yanında yer alan Mehmet Abbas'da hayatını kaybetti!

Dobo Metin son görüntüleri!