Jahrein kimdir, gerçek adı ne? Jahrein ne dedi, neden gündem oldu? İşte Jahrein hakkında merak edilenler…

Jahrein kimdir, gerçek adı ne? Canlı yayın platformlarında şehrin Jahrein adı ile yayıncılık yapan Ahmet Sonuç sosyal medyanın gündemine oturdu. Sosyal medya hesabından öğrencilere yardım vaadinde bulunan Ahmet sonuç bunun karşılığında ise öğrencilerden kendisine eğlendirmelerini isteyince tepki çekti. Peki Jahrein kimdir, gerçek adı ne?

Canlı yayın platformlarında Yayıncılık yapan ve Jahrein adı ile tanınan Ahmet Sonuç, sosyal medya paylaşımı ile akıllara durgunluk verdi. Sosyal medyada öğrencilerin elektrik faturalarını ödeyeceğini söyleyen Ahmet Sonuç, bu paylaşımının altına komik ve eğlendiren video ve fotoğraflar atmalarını istedi. Ahmet sonuç paylaşımında öğrencilerin kendisine eğlendirmeleri durumunda elektrik faturalarını ödeyeceğini söyleyince tepki çekti. Peki, Jahrein kimdir, gerçek adı ne? Yayıncı Ahmet sonuç kimdir kaç yaşında?

Gözden kaçırmayın

Atatürk Havalimanı İçin Skandal Bir İddia Daha! Erdoğan Neden Kendine Özel Bıraktı? Yeni Limanı Neden Kullanmıyor? Atatürk Havalimanı İçin Skandal Bir İddia Daha! Erdoğan Neden Kendine Özel Bıraktı? Yeni Limanı Neden Kullanmıyor?

jahrein-kimdir-gercek-adi-ne-ogrencilere-yardim-vaadinde-bulundu-olay-oldu-2

Kendisini eğlendiren öğrencilere yardım vaadinde bulundu

Çeşitli yayın platformlarında Jahrein adı ile Yayıncılık yapan ve asıl adı Ahmet sonuç olan sosyal medya kullanıcısı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar tepkilerin odağında. Bugün kişisel Twitter hesabından bir paylaşım yapan Jahrein "5 tane öğrenci evinin elektrik ve doğalgaz faturasını ödeyeceğim. Twit altına faturanızla beraber öğrenci olduğunuzu da betimleyen komik fotoğrafınızı paylaşın. Abiniz ödesin. En eğlendiğim fotolara destek atacağım. Darılmaca gücenmece yok. Hepinize yetemem!" ifadelerini kullandı.

Tepkiler çığ gibi büyüdü

Öğrencilere yardım vaadinde bulunan Ancak bunun karşılığında kendisine eğlendirmelerini isteyen sosyal medya kullanıcısı Jahrein, çok sayıda sosyal medya kullanıcısından tepki gördü. Yaptığı paylaşımla eleştiri oklarının hedefinde olacağını önceden de tahmin eden şehrin üstüne pişkin pişkin bir paylaşım daha yaptı. Jahrein “Gelecek muhtemel linçlere genel cevabımdır. Ben öğrencilik hayatımı Türkiye'de yaşayamadım. Yokluk içinde varlık yaratan komik mizansenleri gözlerimle göremedim. Gördükçe de hoşuma gidiyor. Sakin olun ve zekalarıyla öğrenci hayatını aşmaya çalışanlara gülümseyin." diyerek pes dedirtti.