Jahrein Twitter hesabı kapatıldı mı? Jahrein Twitter adresini kim kapattı! Son günlerde yaptığı yayınlarla Ak Partililer sonrası CHP'yi de karşısına alan Jahrein Twitter adresine ne oldu? Jahrein Twitter adresini kendi mi kapattı Twitter mi kapattı!

Son günlerin en popüler isimleri arasında yer alan fenomen Jahrein Twitter adresine erişim sağlanamıyor. Jahrein Twitter adresine ne oldu? Jahrein Twitter hesabı neden girilmiyor merak ediliyor!

Jahrein Twitter adresini kapattı mı? 

Son günlerde yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen fenomen Jahrein, Twitter adresi kapatıldı. Özellikle CHP'li bir çok isimle girdiği sohbet odalarında tartışmalarla gündeme gelen Jahrein, Sosyal medya adresi kapatıldı. Jahrein, konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.

PTT Acil İhtiyacınıza Çözüm Olarak Muslukları Sonuna Kadar Açtı! 40.000 TL Tek Kalemde Verilecek PTT Acil İhtiyacınıza Çözüm Olarak Muslukları Sonuna Kadar Açtı! 40.000 TL Tek Kalemde Verilecek

Onaylı Twitter adresi kapatılır mı?

Onaylı olan Twitter adresi kapatılan Jahrein, 1 milyona yakın insan takip ediyordu. Jahrein TWitter adresini ancak Twitter açabilir ancak böyle büyük kapatmalarda genelde açılma Twitter'da yapılmıyor.

Jahrein sosyal medya adresleri ne?

Jahrein yazarak instagram ve Youtube'da hayranlarına kendisine ulaşabilir. Jahrein son günlerde Twitter sohbet odalarıyla Youtube canlı yayını kullanıyordu. Jahrein Twitter hesabı tekrar açılır mı geri döner mi bilinmiyor.