Hayko Cepkin ve Elçin Sangu'nun başrolünde yer aldığı Jekyll & Hyde Müzikali başladı! Peki Jekyll & Hyde Müzikalinin bilet fiyatları ne kadar? Jekyll & Hyde Müzikali konusu ne? Jekyll & Hyde Müzikali nerede oynanıyor?

Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı

Ünlü ingiliz yazar Robert Louis Stevenson’ın klasik gerilim romanından uyarlanan dünyaca ünlü Jekyll & Hyde müzikali ülkemize Hayko Cepkin önderliğinder uyarlandı. 

Ünlü şarkıcı Hayko Cepkin, güzel oyuncu Elçin Sangu, Nermin Koçak ve Umut Kurt gibi isimlerin performansıyla uyarlanan müzikalin afişleri görücüye çıkmıştı. Özellikle Elçin Snagu hayranlarının merakla beklediği Jekyll & Hyde müzikalinin bilet fiyatları ne kadar? Jekyll & Hyde müzikali nerede oynanıyor?

Jekyll-Hyde-muzikali-hayko-cepkin-elcin-sangu-662x352

Jekyll & Hyde müzikaloi Zorlu PSM’de izleyici karşısına çıkacak. İlk gösterimi dün 23 Ekim'de sahnelenen müzikalin biletleri günler öncesinden tükendi bile.

İkinci gösterimi 6 Kasım olacak olan Jekyll & Hyde müzikali Robert Louis Stevenson’ın klasik gerilim romanından uyarlanmıştır. Jekyll & Hyde müzikalinde Hayko Cepkin, Elçin Sangu, Nermin Koçak, Umut Kurt gibi isimler yer alıyor. Zorlu PSM’de sahnelenen eserin biletleri günler öncesinden tükenmişti.

KONUSU NE?

jekyll_hyde_sahne_icin_gun_sayiyor_h27365_686fe

Jekyll & Hyde müzikalinde Dr. Jekyll ve Mr. Hyde, iyi/kötü, güzel/çirkin, şeytan/melek gibi zıt vasıfların insanda aynı anda bulunabileceğini konu alıyor. Dr. Jekyllı kendi kişiliğinin iyi ve kötü yanlarını birbirinden ayırmak istemesiyle konu başlar.