Jennifer Aniston, sosyal medya platformu TikTok'ta yayınlanan ve kendisi hakkında yapılan bir varsayımı açıklığa kavuşturmak için adım attı. Ünlü oyuncu, "Friends" dizisinde geçirdiği zamanla ilgili yapılan yanlış bir varsayımı yalanladı.

Jennifer Aniston, sosyal medya platformu TikTok'ta viral olan Friends iddialarının ardındaki gerçeği açıkladı. Geçtiğimiz yıllarda TikTok'ta paylaşılan videolarda, ünlü oyuncunun "Friends" dizisi sırasında her gün aynı salatayı yediği iddia edilmişti. Ancak Jennifer Aniston, bu iddiaları yalanlayarak gerçekleri açıklığa kavuşturdu.

Utangaçlığı Yok Etmek İçin 4 Taktik! Utangaçlığı Yok Etmek İçin 4 Taktik!

Aniston, 1990'ların sitcom'u "Friends" çekimleri sırasında her gün aynı salatayı yedikleri iddialarını reddetti. Courteney Cox'un daha önce yaptığı açıklamada, Jennifer, Lisa Kudrow ve kendisinin 10 yıl boyunca her gün birlikte öğle yemeği yediği ve her seferinde aynı Cobb salatasını tercih ettiklerini belirtmişti. Ancak Aniston, bu iddiaların doğru olmadığını açıkladı.

Aniston, Shape dergisine verdiği röportajda, "Lezzetli görünse de Friends'te yediğim salata değil." diyerek, o dönemde yediği salatanın tam olarak nasıl olduğunu anlattı. Aniston'a göre, çoğu zaman tavuk, yumurta akı, garbanzo fasulyesi, domuz pastırması ve temel bir salata sosu içeren bir salata tercih ediyordu. Ayrıca belirli günlerde caddenin karşısındaki bir İtalyan restoranına gidip salatasının üzerine Pecorino peyniri eklediğini de ekledi.

Jennifer Aniston, Friends dizisindeki rolü sayesinde büyük bir hayran kitlesi kazandı. Ancak son zamanlarda yaptığı açıklamalarla, artık Friends'i "ofansif" bulan yeni bir neslin var olduğunu belirtmişti. Bu açıklamlarıyla birçok tartışmaya yol açan Aniston, yine de hayranlarını mutlu etmek için mücadele ediyor.

Aniston'ın Netflix'te yayınlanan son filmi olan Murder Mystery 2, izleyiciler tarafından beğeni topladı. Jennifer Aniston ve Adam Sandler'ın başrollerini paylaştığı film, bir tatil sırasında yaşanan gizemli bir cinayeti konu alıyor.

Jennifer Aniston'un TikTok'ta viral olan Friends iddiaları hakkında yaptığı açıklamalar gerçekleri ortaya koydu. Ünlü oyuncunun bu açıklamaları ise sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Aniston'ın takipçileri, ünlü oyuncunun yeme alışkanlıkları yerine onun oyunculuğuna odaklanmaları gerektiğini düşünüyor.