Ünlü oyuncu Johnny Depp meslektaşı eski eşi Amber Heard ile süren mahkeme her gün farklı iddialarla magazin gündeminde yerini kuruyor. Johnny Depp, eski eşi Amber Heard’ın Elon Musk ve Cara Delevingne ile üçlü ilişki kaydını mahkemeye sundu.

58 yaşındaki ünlü oyuncu Johnny Depp ile meslektaşı eski eşi Amber Heard arasındaki dava çiftin kapalı kapılar arkasında yaşadıkları iddia edilenler gözler önüne sürülmeye devam ediyor. devam eden mahkemenin ilk duruşmalarında Depp’in tanıkları dinlenmişti daha sonra da Amber Heard’ın tanıkları gelmişti. Gündemden düşmeyen Johnny Depp ile Amber Heard çifti bu defa bambaşka bir olay ile gündeme geldi. Johnny Depp, eski eşi Amber Heard’ın Elon Musk ve Cara Delevingne ile üçlü ilişki kaydını mahkemeye sundu.

5_1280x720-4

Johnny Depp’ten Bomba İddia!

Ünlü oyuncu Johnny Depp’in tanıkları dinlendikten sonra ünlü oyuncu Amber Heard’ın tanıkları da dinlendi. Virginia’da görülen davada Amber Heard’ın tanıkları arasında yer alan aile ve şiddet hususunda uzaman olan klinik ve adli psikolog Dr. Dawn Hughes da konuştu. Hughes’in tanıklığı sırasında ünlü oyuncu Amber Heard’ın bazen gözlerini kapadığı bazen de göz yaşlarına hakim olamadığı izlendi.

Klinik ve adli psikolog Dr. Dawn Hughes ünlü oyuncu Amber Heard’ın meslektaşı eski eşi Johnny Depp tarafından kendisine uyguladığını ileri sürdüğü cinsel şiddet örneklerini açıkladı. Hughes, Heard’ın kendisine anlattıklarından yola çıkarak çift arasında yaşananları anlattı. Anlattıklarına göre Depp alkol ya da uyuşturucu etkisi altındayken Heard ile zorla birlikte olmak istiyormuş. Hatta bir defasında aşırı alkol alan Johnny Depp, Amber Heard’ı yatağa doğru itti ve üzerindeki gece kıyafetlerini çıkarıp Heard’ı ilişkiye zorladığı iddia edildi. Dr. Dawn Hughes iddialarına göre bu tür cinsel şiddet örnekleri birkaç defa daha yaşandığıydı.

2_1280x720-2

Johnny Depp Eski Eşi Amber Heard’ın Elon Musk ve Cara Delevingne ile Üçlü İlişki Kaydı!

Amber Heard’ın psikoloğu Dr. Dawn Hughes yine Amber’in anlattıklarından yola çıkarak duruşmada başka bir olaydan daha bahsetti. Bu olaya göre Depp, tekrar sarhoş olduğu bir zamanda parmaklarını kullanarak Heard’ın bedeninde uyuşturucu aramış. Ayrıca iddiaya göre Depp bunları yaparken de bir sorun olmadığını düşünüyor olmasıydı. Amber Heard ve Johnny Depp duruşmasında ünlü çift arasında yaşananlar ayrıntılar da gündeme gelmişi. Hughes tanıklığı esnasında Avusturya’da yaşanan kavgadan da bahsetti. Heard’ın anlattıklarından yola çıkarak Hughes, “Depp, Heard’e şiddet uygulayıp boğazını sıkarken bir öte taraftan da “senden nefret ediyorum, seni öldüreceğim” diyordu. Bayan Heard de o dönemde sanki beden ve ruh birliğini yitirmiş gibiydi.” İfadelerini kullandı.

Erdoğan'ın Gereğini Yaptığını Söylediği Ahmet Hakan Cevap Verdi! Önce "Şaka" Sonra "Vicdanımın Gereği" Dedi! Erdoğan'ın Gereğini Yaptığını Söylediği Ahmet Hakan Cevap Verdi! Önce "Şaka" Sonra "Vicdanımın Gereği" Dedi!

58 yaşındaki ünlü oyuncu Johnny Depp ile meslektaşı eski eşi Amber Heard arasındaki dava sürerken gündeme yine bomba bir konu ile geldiler. Johnny Depp, eski eşi ünlü oyuncu Amber Heard ile süren mahkemeye kanıt devam etti. Ünlü oyuncu Depp, çekim için dışardayken Amber Heard’ın Tesla CEO’su Elon Musk ve Cara Delevingne ile üçlü cinsel ilişki yaşadığını ve onları yakaladığını ifade ederek asansör kayıtlarını mahkemeye sundu.