Fenerbahçe'de gece yarısı sevinci. Uçağın inmesine az bir süre kala Fenerbahçe transfer bombalaarını da patlatıyor. Sarı Lacıvertli ekipte Jorge Jesus 3 yıldız ismi Fenerbahçe kazandırıyor. Bruno Henrique, Al Musrati ve Willian Arao Fenerbahçe'ye çok yakın olduğu öğrenildi.

Fenerbahçe'de gece yarısı bombaları. Transfer döneminde yıldız takım Fenerbahçe olacak gibi görünüyor. Bu gece İstanbul'da olması beklenen Jorge Jesus İstanbul'a eli boş gelmiyor. Fenerbahçe teknik direktörü Jorge Jesus transfer hamleleri de sızdı. Jorge Jesus Ali Koç'tan gelmeden önce Fenerbahçe forması giyecek 3 ismin adını verdi!

Bruno Henrique Fenerbahçe'ye

Jorge Jesus Fenerbahçe'ye ilk hamlesi Bruna Henrique oluyor. Bruno Henrique, sol açık mevkisinde görev yapıyor. Brezilya doğumlu olan yıldız isim 1990 doğumlu. Jorge Jesus Fenerbahçe'ye ilk hamlesi Bruna Henrique oluyor. Bruno Henrique, sağ bek mevkisinde de sol bek mevkisinde de görev yapıyor. Brezilya doğumlu olan yıldız isim 1990 doğumlu. Hem sağ bek hem sol bek oynayan Henrique asıl mevkisi sol açık, ayrıca Jorge Jesus eski öğrencisi ve 42 maçta 28 gol atmayı başardı.

 Al Musrati Fenerbahçe'ye doğru!

Fenerbahçe teknik direktörü Jorge Jesus'un ilk bombası ön libero mevkisinde olacak. Al Musrati 1996 doğumlu. Al Musrati Libyalı, Libya milli takımda görev yapıyor. Bu sezon Braga da forma giydi.

Willian Arao  Fenerbahçe'ye yakın

Premier Lig'de teknik direktör rekoru kırıldı: 13 hoca değişti Premier Lig'de teknik direktör rekoru kırıldı: 13 hoca değişti

Bir diğer orta saha ismi de William Arao Fenerbahçe'ye yakın isimler arasında. Willian Arao 1992 doğumlu. Flamengo orta sahasında yer alan yıldız isim Fenerbahçe'ye yakın.