Fenerbahçe teknik direktörü Jorge Jesus Fenerbahçe'den ne kadar kazanacak? Jorge Jesus maaşı ne kadar? Jorge Jesus kaç para alacak? Fenerbahçe teknik direktörü Jorge Jesus ücreti ne kadar sorusu merak ediliyor. İşte Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü maliyeti.

Son Dakika Fenerbahçe yeni teknik direktörü Jorge Jesus KAP'a bildirdi. Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Jorge Jesus ücreti ne kadar? Jorge Jesus Fenerbahçe'den kaç para kazanacak. İşte Fenerbahçe teknik direktörü Jorge Jesus maliyeti!

Jorge Jesus kap'a bildirildi mi?

Fenerbahçe yeni teknik direktörü Jorge Jesus KAP'A bildirdi. Fenerbahçe'den yapılan açıklamaya göre "Şirketimiz Futbol A Takım teknik direktörü görevi için Jorge Fernando Pinheiro de Hesus ile görüşmelere" başlanmıştır açıklaması yaptı.

Jorge Jesus maaşı ne kadar?

67 yaşında teknik direktörün maaşıyla ilgili KAP'a bir açıklama yapılmadı. Ancak ilan365 olarak Jorge Jesus sözleşme detayları ve yıllık maaşını öğrendik.

Trabzonspor'da Gözler Sergen Yalçın'a Çevrildi! Bordo Mavililerin Yeni Teknik Direktörü Belli Oldu mu? Trabzonspor'da Gözler Sergen Yalçın'a Çevrildi! Bordo Mavililerin Yeni Teknik Direktörü Belli Oldu mu?

Jorge Jesus Fenerbahçe'den ne kadar maaş alacak!

Fenerbahçe'nin Portekizli TEknik direktörü Jorge Jesus sözleşmesinde 3  yıllık imzalarsa senelik 6 milyon euro, 2 yıllık imzalarsa senelik 7 milyon Euro alacağı öğrenildi.

ilan365.net özel haber