Dünyanın en iyi teknik direktörlerinden biri olan Jose Mourinho, kariyerinin düşüş döneminde olan 32 yaşındaki Mesut Özil'in Tottenham hakkındaki sözleri üzerine çok sert göndermede bulundu. Mourinho'nun Mesut Özil hakkındaki sözleri sosyal medyada payla

Gözden kaçırmayın

Kafalar Karıştı! Yeni Nesil "Bergen" Petek Dinçöz Değil de Can Tanrıyar Çıktı! Mahkemelik Oldular... Kafalar Karıştı! Yeni Nesil "Bergen" Petek Dinçöz Değil de Can Tanrıyar Çıktı! Mahkemelik Oldular...
Dünyanın en iyi teknik direktörlerinden biri olan Jose Mourinho, kariyerinin düşüş döneminde olan 32 yaşındaki Mesut Özil'in Tottenham hakkındaki sözleri üzerine çok sert göndermede bulundu. Mourinho'nun Mesut Özil hakkındaki sözleri sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı!

Şu sıralar Fenerbahçe'ye gelmek üzere olan Mesut Özil, Twitter'dan yaptığı soru cevap etkinliğinde bir takipçisinin, ''Arsenal ile kontratın bitiyor. Sadece Tottenham'dan teklif alsaydın... Futbolu mı bırakırdın, Tottenham'a mı imza atardın?'' sorusuna ''Kolay soru, futbolu bırakırdım'' diye cevap verdi.

En iyi dönemlerinde Türk Milli Takımı yerine Alman milli takımını seçen Mesut Özil kariyerinin düşüş dönemine geçince rotayı Türkiye'ye çevirdi. Şu sıralar Fenerbahçe'ye gelmek için gün sayan oyuncu sosyal medyadan Osmanlı turası, Osmanlı tabloları ve Türk bayraklı fotoğraf paylaşmayı eksik etmedi.Mesut Özil, şu sıralar aktif olduğu sosyal medya hesabından bir soru-cevap etkinliği gerçekleşti.

Özil'in Tottenham cevabı Jose Mourinho'ya soruldu. Jose Mourinho'nun basın toplantısında bir gazeteci Mesut Özil'in sosyal medyada Tottenham yanıtını Mourinho'ya sordu.

Jose Mourinho bu soruya ''Onu Tottenham'ın istediğini kim ona söyledi? Onu isteyen kim?'' dedi. Jose Mourinho'nun bu cevabı sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı.

Jose Mourinho ile Mesut Özil, Real Madrid'de birlikte çalışmışlardı.