Justin Bieber ile BTS'den ortak şarkı geliyor!

Kanadalı pop yıldızı Justin Bieber ile Güney Koreli k-pop grubu BTS'in ortak şarkı çıkaracağı iddiası hayranları heyecanlandırdı. Gelen bilgilere göre şarkının kaliteli olması ve doğru zamanda piyasaya sürülmesi için iki taraf da ağırdan alıyor.

Magazin 01.05.2021 - 16:31 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Mart ayında gerçekleştirilen 63'üncü Grammy Ödül Töreni'ne "En iyi pop-grup performansı" dalında Dynamite adlı şarkıyla katılan Güney Koreli k-pop grubu BTS, törenden eli boş dönmüştü. Ödülü Lady Gaga ile Ariana Grande'nin düzeti olan "Rain on Me" şarkısına kaptıran BTS, bu durumdan memnun olmadıklarını ancak gelecek sene daha çok çalışarak ödülü kazanacakları sözünü vermişti. BTS hayranları ise Grammy ödül kurulunun bağımsız ve adil olmadığını iddia ederek, sosyal medyadan Grammy ödüllerini boykot etmişti.

Şarkıyı piyasaya sürmek için acele etmeyecekler!

Grammy ödülleri'nde hüsran yaşayan BTS'nin, son zamanların tartışmalar yaratan bir başka ismi olan Kanadalı pop yıldızı Justin Bieber ile ortak şarkı çıkaracağı ileri sürüldü. 19 Mart'ta son albümü olan Justice'i piyasaya süren Justin Bieber ile BTS'in ortak bir çalışma yürüttüğüü iddia eden Page Six, iki tarafın da aceleci davranmadığını belirtti. Page Six'in haberine göre kaliteli ve dünyada ses getirecek bir şarkı yapmak isteyen Justin Bieber ile BTS, bu şarkıyı doğru zamanda piyasaya sürerek Grammy ödülünü almak istiyor.

Justin Bieber, son albümünü zirvede tutmak istiyor! 

Mart ayında çıkardığı Justice albümünü uzun süre zirvede tutmak isteyen Justin Bieber'ın bu şarkıyı çıkarmak için işleri ağırdan aldığı kaydedildi. Justin Bieber'ın menajerlik şirketi SB Projects ile BTS'in plak şirketi HYBE'ın 2 Nisan'da birleşmesi sayesinde bu ortak çalışmanın mümkün olabildiği kaydedildi. 

Saçlarına rasta yaptıran 27 yaşındaki şarkıcı Justin Bieber, son ünlerde yeni tarzı nedeniyle eleştirilerin odağına yerleşti. Sosyal medyadan birçok kullanıcı rastanın siyahilere ait kültürel bir olgu olduğunu belirterek Justin Bieber'a kültürel temellük (çalma, maletme) suçlamasında bulundu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@