Kaan Yıldırım ve Hadise ayrılığı sonrası Hadise kısa süre içinde Mehmet Dinçerler ile büyük aşk yaşamasına dair yapılan yorumlara yanıt verdi.

Ünlü oyuncu Kaan Yıldırım ve ünlü şarkıcı Hadise arasındaki bir dargın bir barışık ilişki tamamen bitmiş Hadise kısa süre için Glorai Jeans sahibi Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başlamış ve yaptığı paylaşımlarda çok aşık olduğunu ima etmişti.

Emekliye Müjdeli Haber: Cumhurbaşkanı Onayladı ve Emekli Maaşlarını Alanlar İçin 100.000 TL Ödenecek! Emekliye Müjdeli Haber: Cumhurbaşkanı Onayladı ve Emekli Maaşlarını Alanlar İçin 100.000 TL Ödenecek!

Dün Hadise ve Mehmet Dinçerler ilk beraber fotoğraflarını verdi. Hadise yeni sevgilisi Mehmet Dinçerler'e doğum günü hazırladı.

Hadise'nin yaptığı organizasyonda pastadaki H&M harflari dikkatlerden kaçmadı. 

Hadise 33 yaşına basan yeni sevgilisi Mehmet Dinçerler'e doğum günü hazırladı. Hadise ve Mehmet Dinçerler'in yanı sıra kutlamada Dİnçerler'in arkadaşları da vardı.

unlu-sarkici-hadise-mehmet-dincerler-e-olan-14348014_2629_m

Hadise dün paylaştığı fotoğraflarının altına da "Bu gülümseme benim ama sebebi sensin!" diyerek yazmıştı.

Kaan Yıldırım ile evliliğin eşiğinden dönen Hadise'nin kısa sürede bu aşk paylaşımları sosyal medyada gündem olmuştu.

Kaan Yıldırım kendisine yöneltilen Hadise sorularına "Karşı tarafın bir ilişkisi var. Bu konulara girmem hiç uygun değil. Ayıp olur." diye yanıt verdi.